Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

Soutěž a vyhraj lístky do divadla!

16.09.2017

Se zářím přichází konec prázdnin a to nejen školních, ale i divadelních. Opět vám tak přinášíme kulturně vědomostní soutěž, v jejímž úvodu hrajeme o lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit.

..: celý článek

Třetí výjezd opět na Moravu, na zlínskou Letnou!

14.09.2017

Slavia pokračuje v podzimní moravské pouti, tentokráte zápasem ve Zlíně, který také hraje evropské poháry. A souboj to bude o to zajímavější, protože právě ševci nás vyřadili z MOL CUPu, který následně vyhráli a zajistili si tak přímou účast v základní skupině Evropské ligy. Naopak na zlínskou Letnou máme z loňského jara mnohem příjemnější vzpomínky - výhra 4:0 a Škodův lob. Sobotní zápas ale jistě tak jednoduchý nebude, ba naopak Slavia potřebuje konečně zabrat a po třech venkovních remízách přivést plný bodový zisk. K tomu jí můžeme pomoci i my. Pojeďte s Fanklubem do Zlína, pojeďte fandit Slavii!!!

..: celý článek

S FANKLUBEM DO POHÁROVÉ EVROPY!

08.09.2017

Slavia se po dlouhých osmi letech opět probojovala do základní skupiny Evropské ligy a čeká jí tak pohárový podzim ve společnosti španělského Villarreal CF, izraelského Maccabi Tel Aviv FC a kazašské FC Astana. Fanklub ve spolupráci s CK ESO travel pořádá zájezdy na utkání Evropské ligy, Villarreal CF - SK Slavia Praha (čtvrtek 19. října 2017 od 21:05) a Maccabi Tel Aviv FC - SK Slavia Praha (čtvrtek 23. listopadu 2017 od 21:05) Stačí si už jen vybrat zájezd a cestovat za svou láskou, Slavií. DO EVROPY SPOLU, NA POHÁRY S FANKLUBEM!

..: celý článek

Spolu do Olomouce!

30.08.2017

Po reprezentační přestávce čeká Slavii venkovní zápas a opět to bude na půdě sice nováčka soutěž, ale stejně jako v případě Baníku se jedná o tradičního účastníka - Sigmu Olomouc. Hánáci se aktuálně drží na čtvrté příčce, takže to bude souboj o čelo ligové tabulky. Navíc láska mezi fanouškyobou klubů není zrovna na román z pera Rosamunde Pilcher, ba naopak. Slavii tak čeká nejen souboj na hřišti, ale i v hledišti, kde bude potřeba každé slávistické hlasivky a rukou. Další bodovou ztrátu si v boji o titul nemůžeme dovolit, a proto pojeďme všichni SPOLU DO OLOMOUCE!

..: celý článek

Staňte se SLÁVISTOU, staňte se členem FANKLUBU!

16.08.2017

Nezapomeňte si obnovit případně prodloužit členství ve Fanklubu na novou sezonu 2017/18, členství z minulé sezony skončilo 31.7.2017! Minulou sezonu jsme to spolu dokázali. Pojďme to zopakovat i v letošní sezoně - spolu za obhajobou!

..: celý článek

VÝJEZD DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV!

21.07.2017

Přinášíme aktualizované informace k výjezdu do Běloruska! Po dnešní návštěvě běloruského velvyslanectví jsme se rozhodli, že pro Vás zajistíme jak vízum, tak i cestovní pojištění, které je pro vjezd na běloruské území povinné! Cestovní pojištění zajišťujeme i s případnou právní pomocí v případě nečekaných komplikací.

..: celý článek

Spolu na Baník!

15.07.2017

V prvním venkovním zápase čeká Slavii "nováček" či spíše tradiční prvoligový klub, který se po roce vrací do nejvyšší soutěže - Baník Ostrava! Z poslední doby nemá Slavia na Baník zrovna dobré vzpomínky. Několik hráčů současného týmu si jistě dobře pamatuje zápas na Bazalech z května 2014, ve kterém prohrála 0:2, ale jen díky dalším utkáním se nakonec zachránila v 1. lize. Dnes se však píše jiná kapitola a Slavia útočí na opačné příčky a pokud chce v boji o titul uspět, musí vyhrávat nejen doma ale i venku. K tomu jí, stejně jako loni, můžeme pomoci my fanoušci. Zbývá tedy jediné, vyrazit všichni SPOLU NA BANÍK!!! Samotné utkání bude navíc velmi pikantní pro dva hráče, neboť jak současný baníkovec Robert Hrubý, tak i slávista Michal Frydrych jsou odchovanci týmu soupeře.

..: celý článek

Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18

26.06.2017

Slavia se již pilně připravuje na novou sezonu 2017/18, ve které bude nejen obhajovat mistrovský titul, ale také jí čekají lité boje o postup do základní skupiny Ligy mistrů a veřme, že následně i ve skupině samotné. Na slávistickou přípravu navazuje i Fanklub. Přinášíme Vám úvodní informace k nové sezoně, platbě členských příspěvků a zajména pak výsledky soutěže o návrh členské kartičky na novou sezonu.

..: celý článek

Do divadla na Šedesátky! - Hlasování ukončeno

06.06.2017

A jdeme do finále. V divadelní sezoně 2016/17 nás čeká poslední kolo soutěže o vstupenky na představení Městských divadel pražských. Tentokráte můžete vyhrát vstupenky na hudební komedii 60´s aneb Šedesátky - o výletech do časů, kdy klukům rostly dlouhé vlasy a láska nebyla sprostým slovem. Aktualizace 18.6. 18:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2017/18!

01.06.2017

Fotbalová sezona nám skončila a přinesla obrovskou radost. Je však třeba již hledět do budoucna vstříc sezoně nové - 2017/18, do které opět vstoupíme s novou podobou členské kartičky. A jaká to bude? To záleží na Vás - fanoušcích, jakou vyberete z deseti návrhů, které dorazily do soutěže.

..: celý článek

Sekretariát v květnu, červnu a červenci a placení členských příspěvků

28.05.2017

Sekretariát Fanklubu je z důvodu dovolené od 29.5 do 19.6. uzavřen. Neodkladné záležitosti můžete i v době uzavření sekretariátu řešit prostřednictvím emailu sekretariat@slavista.cz Těšíme se na vás opět ve středu 21.6.2017.

..: celý článek

Poslední výjezd sezony - s Fanklubem do Boleslavi!

12.05.2017

Boj o titul vrcholí, zbývají poslední zápasy a poslední výjezd sezony do nedaleké Boleslavi, která se pere o pohárové příčky. Zápas tak slibuje litý boj a Slavia bude potřebovat každého slávistu bez rozdílu věku, pohlaví a kdoví čeho ještě. Prostě všichni co jen můžete, pojeďte fandit Slavii, ať se opět završí roky prokletí a Slavia zas k titulu vyletí! Pojeďte na výjezd s Fanklubem a překonejme letošní rekord z Liberce, kde jsme vypravili dva autobusy. Pojeďme společně, vždyť jedině #spolujsmesilnejsi!!! AKTUALNÍ INFORMACE K VÝJEZDU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM ÚČTU!

..: celý článek

Do divadla na Konkurz - Hlasování ukončeno!

05.05.2017

Před závěrem dramatického jarního klání o poháry vám přinášíme soutěž o vstupenky na představení Konkurz. Co všechno se může stát v čekárně, kde má proběhnout herecký konkurz. Nikdo ale přesně neví, o jaké půjde role a co budou za dveřmi čekárny po adeptech vlastně chtít. Situace stejně komická jako trapná. Komedie o tom, co dělají lidé, když se ucházejí o svou roli. Aktualizace 15.5. 22:20: Výsledky v článku.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v dubnu

21.04.2017

Vzhledem k pohárovému utkání MOL CUPu proti Zlínu bude v pondělí 24.4. sekretariát uzavřen a otevřeno bude v úterý 25.4. před domácím utkáním se Zlínem a ve středu. Oba dny v době 15-18 hod.. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

S Fanklubem na Slovácko! - POZOR ZMĚNA!

14.04.2017

V pátek 21. dubna se Slavia představí opět na Moravě. Po severní anabázi v Karviné nás čeká jižní Slovácko. Pojeďme opět na výjezd společně a vyprodejme slávistický sektor. Když se nám to podařilo v daleké Karviné, tak na Slovácku by to měla být hračka. Ve hře je hodně - boj o titul a Slavia nás potřebuje. Tak neseďte doma, lenošit můžete celé léto, teď je potřeba podpořit Slavii. Přihlaste se ještě dnes a pojeďte s námi, protože jen #spolujsmesilnejsi! AKTUALIZACE 20.4. 14:30: PODROBNOSTI V ČLÁNKU.

..: celý článek

Do divadla na revue Jiřího Voskovce a Jana Wericha - Hlasování ukončeno

08.04.2017

Pojďte s námi na hudební revue, která připomíná slavnou éru Osvobozeného divadla a jeho dva legendární protagonisty Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Můžete si tak připomenout nespoutanou hravost a specifický inteligentní humor pánů V+W ve spojení s řadou písní Jaroslava Ježka ve zcela nových aranžích. Aktualizace 20.4. 21:20: Výsledky v článku.

..: celý článek

S Fanklubem do Karviné! - POZOR ZMĚNA !!!

04.04.2017

VZHLEDEM K NÍZKÉMU POČTU PŘIHLÁŠENÝCH SPOJUJEME VÝJEZD S TRIBUNOU SEVER. Noví zájemci se už přihlašují ve fanshopu. Podrobné informace jsou zveřejněné na stránkách TS. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

V repre pauze na Macbetha! - Hlasování ukončeno

20.03.2017

Následující víkend nás čeká reprezentační přestávka a tak jsme si pro Vás ve spolupráci s Městskými divadly pražskými připravili soutěž o vstupenky na jednu z nejslavnějších her Williama Shakespeara - Macbeth. Tragédie o zhoubném pokušení moci, o muži, který má všechno a chce víc, zvlášť když stačí jen natáhnout ruku a vzít. Aktualizace 23.3. 21:00: Výsledky v článku.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v březnu

19.03.2017

V týdnu od 20.3. do 24.3. 2017 bude v sekretariátu zavřeno. Otevřeme opět v pondělí 27.3.2017

..: celý článek

S Fanklubem do Liberce jen za 50 korun!

04.03.2017

První výjezd jara přinesl enormí zájem fanoušků, kteří zaplnili téměř celý sektor za brankou a další byli rozeseti po ostatních tribunách. Minimálně stejnou podporu bude potřebovat Slavie i v Liberci, proto jsme se rozhodli maximálně podpořit nejvěrnější slávisty, a tak pro majitele permanentních vstupenek na Slavii, členy Fanklubu a Odboru přátel je cena výjezdu jen 50 korun! POZOR ZMĚNA ČASU ODJEZDU!!!

..: celý článek

Vstupenky na Spartu a Teplice!

02.03.2017

Od dnešního dne je v prodeji výhodný balíček na zápasy s Teplicemi a Spartou. Od středy 8. března pak bude pro majitele permanentních vstupenek, členy Odboru přátel a Fanklubu spuštěn prodej samostatných vstupenek na Spartu. Vzhledem k očekávánému zájmu ale doporučujeme raději zakoupit vstupenky pomocí balíčků a nečekat až na spuštění prodej samostatných vstupenek! Aktualizace 7.3. 19:30: Objednávky vstupenek ukončeny!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ

17.02.2017

Vědomostní soutěž Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii končí. Po 5 týdnů, 25 otázek a 4 bonusové podotázky, 130 soutěžících, 13 finalistů. Zbývá poslední krok a to vylosovat vítěze, kterým se stává...

..: celý článek

Vstupenky na Plzeň pro členy Fanklubu!

17.02.2017

V neděli 5. března čeká Slavii mimořádně atraktivní domácí zápas s Viktorií Plzeň, o který je již dnes extrémní zájem a je prakticky jisté, že utkání bude vyprodané. Členové Fanklubu mají předkupní právo pořídit si NEOMEZENÝ POČET vstupenek na tento zápas.

..: celý článek

První jarní výjezd - s Fanklubem do Příbrami!

05.02.2017

85 dnů čekání na další venkovní zápas je u konce, je tady první jarní výjezd do nedaleké Příbrami, která se sice potácí u dna ligové tabulky, ale jak víme, takové zápasy bývají ošemetné. Chceme-li však útočit na poháry, či dokonce ligový titul, musíme zápas zvládnout a to i s pomocí Vás - fanoušků. Pojeďte na výjezd s Fanklubem a podpořte Slavii, protože #spolujsmesilnejsi.

..: celý článek

..: Pánové zadejte se - Představení pouze pro nezadané! - Hlasování ukončeno (01.02.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY (30.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY (23.01.2017)

..: Knoflíček opět kope v Divadle D21 (20.01.2017)

..: August August, august - pojďte do divadla s Fanklubem - Hlasování ukončeno (18.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY (16.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY (09.01.2017)

..: Ukažvšem Slávistické Vánoce - HLASOVÁNÍ (07.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY (02.01.2017)

..: PF2017 (24.12.2016)

..: Ukažvšem Slávistické Vánoce! (22.12.2016)

..: Co nového ve Fanklubu, aneb co přinesla valná homada (18.12.2016)

..: České Vánoce v divadle - Hlasování ukončeno (05.12.2016)

..: Otevírací doba sekretariátu v prosinci (04.12.2016)

..: Poslední výjezd podzimu - s Fanklubem do Zlína! (22.11.2016)

..: Pozvánka na valnou hromadu Fanklubu SK Slavia Praha – fotbal, z.s. (09.11.2016)

..: Do divadla na Top Dogs! - Hlasování ukončeno (07.11.2016)

..: Ukaž všem svůj knír a vyhraj lístky na Slavii! (04.11.2016)

..: S Fanklubem do Jablonce! (20.10.2016)

..: S Fanklubem do Hradce a do Brna! (07.10.2016)

..: V říjnu opět do divadla - soutěž o vstupenky na Evžena Oněgina! - Hlasování ukončeno. (01.10.2016)

..: S Fanklubem na MOL CUP do Chrudimi! (22.09.2016)

..: S Fanklubem do Teplic! (03.09.2016)

..: S Fanklubem do Plzně! (21.08.2016)

..: Objednávka vstupenek do Plzně (20.08.2016)

TOPlist