Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

S Fanklubem pro pohárové body do Liberce!

11.04.2018

V neděli 22. dubna zajíždí Slavia k ligovému klání do Liberce a souboj to bude nejen atraktivní, neboť půjde o body v popředí tabulky, ale ba co více, nadmíru pikantní. Vždyť během zimní přestávky se z podještědí do Prahy stěhoval nejen sportovní ředitel, ale následně i celý trenérský tým, který doplňuje i několik bývalý hráčů Liberce. Před rokem dorazilo do Liberce cca 2500 slávistů. Pojeďte zvednout hozenou rukavici a loňský počet vyrovnat nebo i překonat, pojeďte za Slavií do Liberce, pojeďte s námi!!!

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v dubnu

09.04.2018

V dubnu dojde z provozních důvodů k několika drobným úpravám otevírací doby. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

Poslední moravský výjezd do Brna

26.03.2018

První dubnovou sobotu čeká Slavii poslední moravský výjezd sezony, do Brna. Termín výkopu ve 13 hodin je sice zvláštní, ale o to větší výzva pro slávisty vyprodat sektor hostí. V Jihlavě, Boleslavi i v derby jsme to dokázali, na řadě je Zbrojovka. Takže kdo jede s námi, hlaste se, ukažme, že nás nic nezastaví a za svou Slavií pojedeme ve dne i v noci, protože #spolujsmesilnější!

..: celý článek

Společně na Ligu mistryň do Wolfsburgu!

04.03.2018

To co se nepovedlo slávistickému áčku, se povedlo slávistickým fotbalistkám - postoupily do jarní vyřazovací fáze evropských pohárů, a to dokonce přímo do čtvrtfinále Ligy mistryň! Tento úspěch si zaslouží i patřičnou odezvu, která může být, tedy podpořit naše sešívané holky nejen doma, ale i ve venkovním zápase ve Wolfsburgu. Fanklub a Odbor přátel proto vypravují společný výjezd do hlavního města automobilky Volkswagen. Pojeďte s námi, protože naše fotbalistky si zaslouží naši podporu a potřebují nás, pojeďme spolu, protože #spolujsmesilnější!

..: celý článek

První březnovou sobotu s Fanklubem do Boleslavi!

22.02.2018

K dalšímu venkovnímu zápasu se vypraví Slavia v sobotu 3. března do nedaleké Mladé Boleslavi. Jestliže jsme dokázali vyprodat sektory v Jihlavě, která je podstatně dále, co pak můžeme čekat v městě Škodovek? VYPRODAT CELÝ STADION! Takže nikdo nezůstává doma a všichni jedeme společně za Slavií! Vzhůru do Bolky, ukažme, kdo má nejlepší fanoušky v republice!!!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ

21.02.2018

Novoroční kvíz "Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii 2018" dnešním dnem končí a výhercem se stává...

..: celý článek

V únoru opět na Evžena Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.02.2018

Ačkoliv byl na podzim o lístky v soutěži na představení Evžen Oněgin velký zájem, správné odpovědi dorazily nakonec jen dvě. Rozhodli jsme se tedy, že si soutěž o lístky na toto představení v únoru zopakujeme. Věříme, že tentokráte již bude více správných odpovědí, ze kterých budeme moci vybrat dva výherce. Není tedy nač čekat, otázky jsou zde a čekají na zodpovězení. Aktualizece 15.2. 22:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Sekretariát opět otevírá

04.02.2018

Po zimní přestávce opět v pondělí 5. února zahajujeme provoz v sekretariátu. Otevřeno budeme mít tradičně v pondělí a ve středu od 15 do 18 hodin. Můžete se přijít přihlásit a zaplatit výjezdy, zakoupit naše drobné suvenýry. Rádi uvítáme i nové zájemce o členství v našem Fanklubu. Členství na sezonu stojí 300 Kč, pro studenty a seniory 100 Kč a děti a ZTP zaplatí symbolických 50 Kč. Těšíme se na vás

..: celý článek

První jarní výjezd - útokem na Jihlavu!!!

01.02.2018

11 týdnů, 78 dnů, 1869 hodin, tak dlouhá pauza dělí podzimní a jarní ligový zápas Slavie. Ale dost bylo čekání, druhá část sezona je tady a začíná venkovním zápasem v Jihlavě. A co bychom to byli za fanoušky, kdybychom své červenobílé kluky nejeli podpořit. Vzbuďte mámu, tátu, bráchu, ségru, kamarády, přátele, prostě každého slávistu a pojeďme společně za Slavií, protože jedině #spolujsmesilnější!!!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY

29.01.2018

Poslední lednové pondělí a s ním i posledních 5 soutěžních otázek novoročního fanklubáckého vědomostního kvízu 2018 o půlroční permanentku na Slavii. Sítem předchozích čtyř kol prošlo úspěšně pouze šest soutěžících, kteří si to v pátém kole rozdají o hlavní cenu. Bodové rozdíly mezi touto šesticí jsou minimální, vyhrát může kdokoliv a nakonec možná rozhodne jediná špatná odpověď či doplňující podotázka. Hodně štěstí a vzhůru do toho! Aktualizace 2.2. 24:00: VÝSLEDKY 5. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY

22.01.2018

Přehoupli jsme se do druhé poloviny vědomostního kvízu o permanentku na Slavii a z původních více jak osmdesáti soutěžících zůstalo jen šest statečných. O výherci tak možná rozhodne jediná špatná odpověď, která učiní někoho šťastným a jiného odsoudí na druhé místo. Uvidíme, zda to nebude právě jedna z otázek 4. kola, která rozhodne. Držíme palce všem soutěžícím a pojďme do toho. Aktualizace 26.1. 23:00: VÝSLEDKY 4. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY

15.01.2018

Novoroční vědomostní kvíz o půlroční permanentku na Slavii je právě v polovině soutěže. Ačkoliv po druhém kole se nám počet soutěžících výrazně zmenšil, zmenšil se také počet správných odpovědí. Není tak třeba házet flintu do žita, stále je o co hrát, stále můžete i vyhrát, kdokoliv, stačí správně odpovědět a můžete to být i Vy! Aktualizace 19.1. 20:00: VÝSLEDKY 3. kola!

..: celý článek

V lednu s Fanklubem do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO

13.01.2018

I v novém roce 2018 vám přinášíme tradiční měsíční kulturně vědomostní soutěž o vstupenky do divadla. Tentokráte jsou v sázce lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Aktualizece 22.1. 8:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY

08.01.2018

Máme tu druhý týden nového roku a s ním přinášíme dalších pět otázek vědomostního kvízu o půlroční permanentku na Slavii. Jak se ukázalo, nebylo první kolo vůbec jednoduché, neboť pouze 17 z celkového počtu 82 soutěžících zodpovědělo správně všech pět otázek. Uvidíme, kolik soutěžícíh projde bez ztráty bodu do kola třetího. Aktualizace 12.1. 23:30: VÝSLEDKY 2. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY

01.01.2018

Slávisté, vítejte v novém roce na jehož začátek jsme pro vás připravili, jako v předchozích letech, vědomostní soutěž o půlroční permanetní vstupenku na Slavii. Princip soutěže zůstává stejný, tzn. pět soutěžních kol v každém pět otázek. Ten kdo zodpoví nejvíce správných odpovědí, vyhrává permici. Takže jdeme na to, ukažte jak znáte fotbal a Slavii, otázky prvního kola najdete v článku. AKTUALIZACE 5.1. 21:30, VÝSLEDKY 1. kola!

..: celý článek

Sekretariát v lednu 2018

27.12.2017

V sekretariátu máme již tradiční zimní přestávku, to znamená že jsme zavřeli 21.prosince 2017, celý leden zůstává zavřeno a znovu otevřeme v pondělí 5. února 2018, před zahájením jarní části. (Mailovou korespondenci vyřizujeme průběžně, rovněž tak přijímání nových členů, přičemž členské kartičky ale budou k dispozici až v únoru).

..: celý článek

PF2018

22.12.2017

Odchází mistrovský rok, do nového zbývá jen krok...

..: celý článek

V prosinci do divadla na České vánoce - HLASOVÁNÍ UKONČENO

11.12.2017

Ve vánoční čas jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky na představení České vánoce, které nejsou vánoční hrou v klasickém slova smyslu, ale velmi svéráznou adaptací starého známého příběh, inspirovanou lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Aktualizece 19.12. 19:45: Výsledky v článku.

..: celý článek

Rozhovor s Jirkou Bílkem

03.12.2017

Poslední rozhovor s Jirkou Bílkem ještě jako s hráčem SK Slavia Praha.

..: celý článek

Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem

02.12.2017

Poslední listopadovou středu uspořádal Fanklub SK Slavia Praha pro své členy a příznivce klubu besedu Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem.

..: celý článek

Sekretariát v prosinci 2017

30.11.2017

Sekretariát bude v pátek 1.12. před domácím zápasem s Baníkem otevřen od 16 hodin. Pondělky pak budou již zavřené, otevřeno ve středu 6.12, 13.12., 20.12. a rovněž ve čtvrtek 7.12. před zápasem EL s Astanou - vždy od 15 hodin (ve výjimečných záležitostech možno po předběžné domluvě). Objednávky z e-shopu budou vyřizovány průběžně.

..: celý článek

NA SLOVÍČKO s Jirkou Bílkem a Honzou Bořilem

21.11.2017

Přijďte k nám NA SLOVÍČKO ve středu 29. listopadu od 18 hod. do slávistické hospody U stadionu, které nikdo neřekne jinak než „U KOULE“. Hostem bude kapitán Slavie Jirka Bílek, který se po podzimní části sezony rozloučí s profesionální kariérou a stane se členem představenstva a s ním dorazí i hecíř kabiny Honza „Béřa“ Bořil. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na akci předem přihlásit!!!

..: celý článek

Vyhrajte lístky na hit divadelní sezony - interaktivní drama Teror - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.11.2017

V listopadu jsme pro vás připravili soutěž o lístky do divadla na divadelní hit poslední sezony, který vidělo již téměř 400 000 diváků. V současné době se hraje po celém světě na více než třiceti renomovaných scénách. Interaktivní drama ze soudní síně, ve které autor svěřil roli poroty publiku. Divákům se tak dostává naprosto nového divadelního zážitku, pouze na jejich rozhodnutí závisí, jaký konec představení prožijí. Aktualizece 14.11. 20:45: Výsledky v článku.

..: celý článek

Výjezd podzimu - SPOLEČNÝM ÚTOKEM NA PLZEŇ!!!

25.10.2017

První listopadovou neděli čeká Slavii venkovní zápas na hřišti dosud neporažené Viktorie Plzeň. Utkání slibuje bitvu na ostří nože jak na hřišti, kde se budou naši sešívaní kluci snažit smazat propastnou 11 bodovou ztrátu na lídra tabulky, tak i v hledišti neb láska mezi oběma tábory zrovna nekvete a tak se oba kotle budou chtít předvést v tom nejlepším světle a současně podpořit svůj tým. Bude tak potřeba mobilizace každého slávisty a již dnes je jasné, že kotel Slavie bude vyprodán, jelikož o lístky je mimořádný zájem. Neváhejte a přihlašujte na výjezd Fanklubu, pro autobusový výjezd máme vstupenku do kotle zajištěnu! Aktulalizace 28.10. 21:00: Kapacita výjezdu je naplněna, podrobnosti v článku.

..: celý článek

Poslední podzimní výjezd na Moravu, na Slovácko!

20.10.2017

Poslední říjnovou neděli zakončí Slavia podzimní moravskou tour zápasem v Uherském Hradišti proti Slovácku, které naposledy podlehlo poslednímu Brnu a tak bude dvojnásob motivované porážku odčinit. To nic nemění na faktu, že Slavia musí vyhrát a k tomu by jí měli zdatně sekundovat její fanoušci. Zápas se hraje v ideální odpolední čas a tak neváhejte a pojeďte podpořit Slavii. POJEĎTE S FANKUBEM SPOLEČNĚ NA SLOVÁCKO!

..: celý článek

..: Sekretariát bude v pondělí 23.10.2017 uzavřen (19.10.2017)

..: Soutěž a vyhraj lístky na Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO (14.10.2017)

..: Vyrážíme opět spolu, do Karviné na Moravu! (01.10.2017)

..: Odpoledne s mistrovskými poháry (21.09.2017)

..: Soutěž a vyhraj lístky do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO (16.09.2017)

..: Třetí výjezd opět na Moravu, na zlínskou Letnou! (14.09.2017)

..: S FANKLUBEM DO POHÁROVÉ EVROPY! (08.09.2017)

..: Spolu do Olomouce! (30.08.2017)

..: Staňte se SLÁVISTOU, staňte se členem FANKLUBU! (16.08.2017)

..: VÝJEZD DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV! (21.07.2017)

..: Spolu na Baník! (15.07.2017)

..: Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18 (26.06.2017)

..: Do divadla na Šedesátky! - Hlasování ukončeno (06.06.2017)

..: Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2017/18! (01.06.2017)

..: Sekretariát v květnu, červnu a červenci a placení členských příspěvků (28.05.2017)

..: Poslední výjezd sezony - s Fanklubem do Boleslavi! (12.05.2017)

..: Do divadla na Konkurz - Hlasování ukončeno! (05.05.2017)

..: Otevírací doba sekretariátu v dubnu (21.04.2017)

..: S Fanklubem na Slovácko! - POZOR ZMĚNA! (14.04.2017)

..: Do divadla na revue Jiřího Voskovce a Jana Wericha - Hlasování ukončeno (08.04.2017)

..: S Fanklubem do Karviné! - POZOR ZMĚNA !!! (04.04.2017)

..: V repre pauze na Macbetha! - Hlasování ukončeno (20.03.2017)

..: Otevírací doba sekretariátu v březnu (19.03.2017)

..: S Fanklubem do Liberce jen za 50 korun! (04.03.2017)

..: Vstupenky na Spartu a Teplice! (02.03.2017)

TOPlist