Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1478248085_2016-11-01_movember_web-cover365.png

Ukaž všem svůj knír a vyhraj lístky na Slavii!

04.11.2016

Listopad je tady a s ním tradiční celosvětová charitativní akce na podporu výzkumu a prevence rakoviny prostaty a varlat - Movember, do které se vždy zapojuje mnoho osobností z řad sportovců a umělců a výjimkou nejsou ani ženy. Nyní máte možnost se do akce zapojit i vy a ještě k tomu vyhrát nejen vstupenky na Slavii, ale i další ceny od Fanklubu.

Nejpozději do 30. listopadu pošlete na email slavista@slavista.cz fotografii s vaším slávistickým knírem. Do předmětu zprávy napište "Slávistický Movember" a nezapomeňte připojit své jméno a příjmení a telefonní číslo.

Do soutěže se může zapojit kdokoliv, nejen muži, ale i ženy a děti, prostě všichni slávisté všech věkových kategorií! Knír nemusí být přírodní tedy narostlý, ale i namalovaný či přilepený z papíru, látky apod. Musí však být slávistický.

Došlé fotky zveřejníme na našem facebooku, kde bude probíhat hlasování o ten nejlepší či nejoriginálnější slávistický knír. Vítěz získá 2 vstupenky na Slavii a další účastníci pak věcné ceny od Fanklubu a partnerů Fanklubu.

Tak slávisti, na co ještě čekáte, pošlete fotografii svého slávistického kníru a ukažte jakou máte fantazii!

 

Podrobnosti o Movemberu najdete na na Wikipedii či facebooku.

Poznámka: Vyhlašovatel soutěže (Fanklub) si vyhrazuje právo soutěž v jakémkoli stádiu zrušit nebo upravit pravidla, zejména pak způsob hlasování.

 

 

Nejnovější články

TOPlist