Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1478251846_2016-11-21_soutez_mdp365.png

Do divadla na Top Dogs! - Hlasování ukončeno

07.11.2016

Co se stane, když ti, co dříve vedli a řídili velké koncerny a společnosti a vyhazovali z práce tisíce lidí, byli najednou sami vyhozeni. Pojďte s námi do divadla na moderní grotesku o rekvalifikaci manažerů propuštěných z vysokých funkcí. Aktualizace 18.11.: Výsledky v článku.

Výsledky
V listopadovém kole odpověděli pouze dva soutěžící správně na všechny čtyři otázky a stali se tak výherci. Jsou jimi Tomáš Vlasák a Josef Čáslavka. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další únorové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Divadla ABC Top Dogs (pondělí 21. 11. 2016 od 19 hodin, Divadlo Rokoko).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Jak se jmenuje postava, kterou v Top Dogs hraje Dana Batulková?
a) Sandra Maxová
b) Květuše Konečná
c) Daniela Weissov

2) Kdo je autorem hry Top Dogs?
a) Petr Svojtka
b) Urs Widmer
c) Ricky Gervais

3) Kolik branek nastřílel nedávný oslavenec a slávistický trenér Jaroslav Šilhavý za svoji kariéru ve Slavii?
a) 26
b) 4
c) 18

4) Jaroslav Šilhavý je rekordman v počtu odehraných ligových zápasů, kterých bylo 465. V kolika klubech to bylo a vyjmenujte je.

 

Odpovědi posílejte nejpozději do středy 16. 11. 2016 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist