Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1480875314_2016-12-17_soutez_mdp365.png

České Vánoce v divadle - Hlasování ukončeno

05.12.2016

Ještě než zasednete ke štědrovečerní večeři můžete se naladit návštěvou divadla a představení České Vánoce. V soutěži s Městskými divadly pražskými můžete vyhrát vstupenky na tuto velmi svéráznou adaptací starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Aktualizace 13.12..: Výsledky v článku.

Výsledky
V předvánočním kole soutěžního ročníku 2016/17 vyhrávají vstupenky do divadla pan Roman Lojík a Josef Král. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další únorové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Divadla ABC České Vánoce (sobota 17. 12. 2016 od 14 hodin, Divadlo ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo v představení České Vánoce hraje Janka?
a) Martin Písařík
b) Jiří Hána
c) Vasil Fridrich

2) České Vánoce režíroval Petr Svojtka, jak se jmenuje jeho nejnovější premiéra, která se odehrála v listopadu v Divadle Rokoko?
a) Kancl
b) Strýček Váňa
c) Top Dogs

3) Jakou trofej přivezli slávisté z Jihoafrického festivalu v roce 1956?
a) Tygra
b) Lva
c) Geparda

4) Mezi hráči, kteří přivezli výše uvedenou netreadiční trofej byl i Jan Lála. Za který tým hrál během tehdy povinné vojenské služby?
a) Dukla Pardubice
b) Dukla Praha
c) RH Cheb

 

Odpovědi posílejte nejpozději do pondělí 12. 12. 2016 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist