Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

První útok sezony, na Moravu slávisti!

09.07.2018

Letní čekání na další ročník se blíží ke svému konci. Naštěstí letošní přestávka je obohacena mistrovstvím světa. Každý se jistě podíval, na Španělsko, Brazílii, Francii, Anglii nebo Ronalda, Messiho, ale MY VYZNÁVÁME HLAVNĚ DRESY SEŠÍVANÉ A MILOVANOU SLAVII ! A za ní my fanoušci cestujeme světa kraj, třeba i na „velmi oblíbenou“ Hanou. Může být větší motivace než vidět Slavii a ještě na půdě Sigmy? Ne, a proto jedeme všichni, útokem do Olomouce, za Slavií s Fanklubem!!!

..: celý článek

Startujeme do sezony 2018/19 v novém...

04.07.2018

Fanklub SK Slavia Praha slaví letos 15 let od svého založení, které nám bude po celý soutěžní ročník 2018/19 připomínat jubilejní členská kartička. V průběhu sezony bychom rádi s Vámi členy Fanklubu a slávisty výročí oslavili, a to tím nejlepším možným způsobem - úspěchy naší milované Slavie. Pojďte slavit výhry, ale i sdílet případné prohry, společně s námi, staňte se členy Fanklubu a vydejme se společně vstříc nové sezoně 2018/19!

..: celý článek

Na derniéru HET ligy do Teplic

17.05.2018

V posledním ligovém kole zajíždí Slavia do severočeských Teplic. Možná to bude boj o všechno a možná také již jen "zápas z povinnosti". Ukažme ale, že nejsme jen fanoušci úspěchu, ale slávisti tělem i duší a pojeďme v plné síle. Pojeďme týmu i poděkovat za celý soutěžní ročník 2017/18, který i přes mnohé přešlapy a kotrmelce přinesl opětovný návrat Slavie na přední ligové příčky, předkolo Ligu mistrů, podzimní účast v Evropské lize, zisk domácího poháru a kdo ví, možná i…

..: celý článek

Přéma Kovář hostem Kavárny Slavia

05.05.2018

Ve čtvrtek 3. května se uskutečnilo další posezení ve slávistické hospodě U Stadionu, zvané „U Koule“. Hostem byl brankář Slavie Přemysl Kovář, o kterém víme, že kromě fotbalového řemesla také zvládá reportérskou práci a v kabině patří mezi baviče, hecíře a šprýmaře o čemž se přesvědčili i přítomní v Kavárně Slavia.

..: celý článek

Vyhrajte permanentku na Slavii!

02.05.2018

Chcete získat celoroční permanentní vstupenku na Slavii? Zapojte se do tradiční jarní soutěže, letos již jubilejního 10. ročníku, o nejlepší grafický návrh členské kartičky Fanklubu na novou sezonu, tj. sezonu 2018/19, vyhrajte v hlasování fanoušků a permanentka je vaše! Do soutěže se může zapojit každý slávista , tak neváhejte, navrhujte, malujte a posílejte, těšíme se na vaše návrhy.

..: celý článek

Na finále MOL CUPu s Fanklubem

29.04.2018

Slavia se po 16 letech probojovala do finále domácího poháru MOL CUP. Všechny předešlé finálové účasti skončili vždy naším vítězstvím. Pojďme společně pomoci Slavii k vítězství a zisku vytoužené trofeje. Jelikož se finále odehraje na nevelkém a nedalékém stadionu v Mladé Boleslavi musí nás být na stadionu opravdu tisíce. Pojďme společně boleslavský stadion vyprodat a zahalit do červenobílých barev. Ukažme, kdo je tady doma, kdo má nejlepší fanoušky v republice! #spolujsmesilnejsi #spoluopohary

..: celý článek

KAVÁRNA SLAVIA s Přémou Kovářem

25.04.2018

Ve čtvrtek 3. května od 19 hod. se uskuteční další posezení Fanklubu již pod novým názvem KAVÁRNA SLAVIA. Hostem bude brankář Slavie a bavič kabiny Přemysl Kovář. Přijďte posedět při kávě, čaji či lahodném chmelovém moku a zeptat se co vás zajímá. Kavárna se uskuteční opět ve slávistické hospodě U stadionu, zvané „U KOULE“. Upozorňujeme, že vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na akci předem přihlásit! Současně prosíme všechny přihlášené o včasný příchod (nejdéle v 19:15), neboť po dobu akce bude hospoda zavřená!

..: celý článek

S Fanklubem pro pohárové body do Liberce!

11.04.2018

V neděli 22. dubna zajíždí Slavia k ligovému klání do Liberce a souboj to bude nejen atraktivní, neboť půjde o body v popředí tabulky, ale ba co více, nadmíru pikantní. Vždyť během zimní přestávky se z podještědí do Prahy stěhoval nejen sportovní ředitel, ale následně i celý trenérský tým, který doplňuje i několik bývalý hráčů Liberce. Před rokem dorazilo do Liberce cca 2500 slávistů. Pojeďte zvednout hozenou rukavici a loňský počet vyrovnat nebo i překonat, pojeďte za Slavií do Liberce, pojeďte s námi!!!

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v dubnu

09.04.2018

V dubnu dojde z provozních důvodů k několika drobným úpravám otevírací doby. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

Poslední moravský výjezd do Brna

26.03.2018

První dubnovou sobotu čeká Slavii poslední moravský výjezd sezony, do Brna. Termín výkopu ve 13 hodin je sice zvláštní, ale o to větší výzva pro slávisty vyprodat sektor hostí. V Jihlavě, Boleslavi i v derby jsme to dokázali, na řadě je Zbrojovka. Takže kdo jede s námi, hlaste se, ukažme, že nás nic nezastaví a za svou Slavií pojedeme ve dne i v noci, protože #spolujsmesilnější!

..: celý článek

Společně na Ligu mistryň do Wolfsburgu!

04.03.2018

To co se nepovedlo slávistickému áčku, se povedlo slávistickým fotbalistkám - postoupily do jarní vyřazovací fáze evropských pohárů, a to dokonce přímo do čtvrtfinále Ligy mistryň! Tento úspěch si zaslouží i patřičnou odezvu, která může být, tedy podpořit naše sešívané holky nejen doma, ale i ve venkovním zápase ve Wolfsburgu. Fanklub a Odbor přátel proto vypravují společný výjezd do hlavního města automobilky Volkswagen. Pojeďte s námi, protože naše fotbalistky si zaslouží naši podporu a potřebují nás, pojeďme spolu, protože #spolujsmesilnější!

..: celý článek

První březnovou sobotu s Fanklubem do Boleslavi!

22.02.2018

K dalšímu venkovnímu zápasu se vypraví Slavia v sobotu 3. března do nedaleké Mladé Boleslavi. Jestliže jsme dokázali vyprodat sektory v Jihlavě, která je podstatně dále, co pak můžeme čekat v městě Škodovek? VYPRODAT CELÝ STADION! Takže nikdo nezůstává doma a všichni jedeme společně za Slavií! Vzhůru do Bolky, ukažme, kdo má nejlepší fanoušky v republice!!!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ

21.02.2018

Novoroční kvíz "Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii 2018" dnešním dnem končí a výhercem se stává...

..: celý článek

V únoru opět na Evžena Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.02.2018

Ačkoliv byl na podzim o lístky v soutěži na představení Evžen Oněgin velký zájem, správné odpovědi dorazily nakonec jen dvě. Rozhodli jsme se tedy, že si soutěž o lístky na toto představení v únoru zopakujeme. Věříme, že tentokráte již bude více správných odpovědí, ze kterých budeme moci vybrat dva výherce. Není tedy nač čekat, otázky jsou zde a čekají na zodpovězení. Aktualizece 15.2. 22:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Sekretariát opět otevírá

04.02.2018

Po zimní přestávce opět v pondělí 5. února zahajujeme provoz v sekretariátu. Otevřeno budeme mít tradičně v pondělí a ve středu od 15 do 18 hodin. Můžete se přijít přihlásit a zaplatit výjezdy, zakoupit naše drobné suvenýry. Rádi uvítáme i nové zájemce o členství v našem Fanklubu. Členství na sezonu stojí 300 Kč, pro studenty a seniory 100 Kč a děti a ZTP zaplatí symbolických 50 Kč. Těšíme se na vás

..: celý článek

První jarní výjezd - útokem na Jihlavu!!!

01.02.2018

11 týdnů, 78 dnů, 1869 hodin, tak dlouhá pauza dělí podzimní a jarní ligový zápas Slavie. Ale dost bylo čekání, druhá část sezona je tady a začíná venkovním zápasem v Jihlavě. A co bychom to byli za fanoušky, kdybychom své červenobílé kluky nejeli podpořit. Vzbuďte mámu, tátu, bráchu, ségru, kamarády, přátele, prostě každého slávistu a pojeďme společně za Slavií, protože jedině #spolujsmesilnější!!!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY

29.01.2018

Poslední lednové pondělí a s ním i posledních 5 soutěžních otázek novoročního fanklubáckého vědomostního kvízu 2018 o půlroční permanentku na Slavii. Sítem předchozích čtyř kol prošlo úspěšně pouze šest soutěžících, kteří si to v pátém kole rozdají o hlavní cenu. Bodové rozdíly mezi touto šesticí jsou minimální, vyhrát může kdokoliv a nakonec možná rozhodne jediná špatná odpověď či doplňující podotázka. Hodně štěstí a vzhůru do toho! Aktualizace 2.2. 24:00: VÝSLEDKY 5. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY

22.01.2018

Přehoupli jsme se do druhé poloviny vědomostního kvízu o permanentku na Slavii a z původních více jak osmdesáti soutěžících zůstalo jen šest statečných. O výherci tak možná rozhodne jediná špatná odpověď, která učiní někoho šťastným a jiného odsoudí na druhé místo. Uvidíme, zda to nebude právě jedna z otázek 4. kola, která rozhodne. Držíme palce všem soutěžícím a pojďme do toho. Aktualizace 26.1. 23:00: VÝSLEDKY 4. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY

15.01.2018

Novoroční vědomostní kvíz o půlroční permanentku na Slavii je právě v polovině soutěže. Ačkoliv po druhém kole se nám počet soutěžících výrazně zmenšil, zmenšil se také počet správných odpovědí. Není tak třeba házet flintu do žita, stále je o co hrát, stále můžete i vyhrát, kdokoliv, stačí správně odpovědět a můžete to být i Vy! Aktualizace 19.1. 20:00: VÝSLEDKY 3. kola!

..: celý článek

V lednu s Fanklubem do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO

13.01.2018

I v novém roce 2018 vám přinášíme tradiční měsíční kulturně vědomostní soutěž o vstupenky do divadla. Tentokráte jsou v sázce lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Aktualizece 22.1. 8:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY

08.01.2018

Máme tu druhý týden nového roku a s ním přinášíme dalších pět otázek vědomostního kvízu o půlroční permanentku na Slavii. Jak se ukázalo, nebylo první kolo vůbec jednoduché, neboť pouze 17 z celkového počtu 82 soutěžících zodpovědělo správně všech pět otázek. Uvidíme, kolik soutěžícíh projde bez ztráty bodu do kola třetího. Aktualizace 12.1. 23:30: VÝSLEDKY 2. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY

01.01.2018

Slávisté, vítejte v novém roce na jehož začátek jsme pro vás připravili, jako v předchozích letech, vědomostní soutěž o půlroční permanetní vstupenku na Slavii. Princip soutěže zůstává stejný, tzn. pět soutěžních kol v každém pět otázek. Ten kdo zodpoví nejvíce správných odpovědí, vyhrává permici. Takže jdeme na to, ukažte jak znáte fotbal a Slavii, otázky prvního kola najdete v článku. AKTUALIZACE 5.1. 21:30, VÝSLEDKY 1. kola!

..: celý článek

..: Sekretariát v lednu 2018 (27.12.2017)

..: PF2018 (22.12.2017)

..: V prosinci do divadla na České vánoce - HLASOVÁNÍ UKONČENO (11.12.2017)

..: Rozhovor s Jirkou Bílkem (03.12.2017)

..: Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem (02.12.2017)

..: Sekretariát v prosinci 2017 (30.11.2017)

..: NA SLOVÍČKO s Jirkou Bílkem a Honzou Bořilem (21.11.2017)

..: Vyhrajte lístky na hit divadelní sezony - interaktivní drama Teror - HLASOVÁNÍ UKONČENO (07.11.2017)

..: Výjezd podzimu - SPOLEČNÝM ÚTOKEM NA PLZEŇ!!! (25.10.2017)

..: Poslední podzimní výjezd na Moravu, na Slovácko! (20.10.2017)

..: Sekretariát bude v pondělí 23.10.2017 uzavřen (19.10.2017)

..: Soutěž a vyhraj lístky na Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO (14.10.2017)

..: Vyrážíme opět spolu, do Karviné na Moravu! (01.10.2017)

..: Odpoledne s mistrovskými poháry (21.09.2017)

..: Soutěž a vyhraj lístky do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO (16.09.2017)

..: Třetí výjezd opět na Moravu, na zlínskou Letnou! (14.09.2017)

..: S FANKLUBEM DO POHÁROVÉ EVROPY! (08.09.2017)

..: Spolu do Olomouce! (30.08.2017)

..: Staňte se SLÁVISTOU, staňte se členem FANKLUBU! (16.08.2017)

..: VÝJEZD DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV! (21.07.2017)

..: Spolu na Baník! (15.07.2017)

..: Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18 (26.06.2017)

..: Do divadla na Šedesátky! - Hlasování ukončeno (06.06.2017)

..: Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2017/18! (01.06.2017)

..: Sekretariát v květnu, červnu a červenci a placení členských příspěvků (28.05.2017)

TOPlist