Objednávka vstupenek na derby MOL CUPu

20.04.2019

Již ve středu nás čeká další derby, kdy v rámci semifinále MOL Cupu se Slavia utká v Edenu se svým odvěkým riavalem. Od 21. dubna budou moci koupit vstupenky i členové Fanklubu. Pokud si nemůžete zakoupit vstupenku přes Ticketportal (doporučujeme, máte zde možnost výběru konkrétního místa) můžete si jí objednat. PODROBNOSTI OBJEDNÁVKY V ČLÁNKU.

..: celý článek

Chceš pracovat pro Fanklub? Hledáme posilu do sekretariátu!

08.04.2019

Chceš pracovat pro Fanklub Slavie? Chceš mít na starosti kancelář přímo v nejkrásnějším stadionu v republice? Hledáme novou posilu do sekretariátu, která bude mít čest a současně zodpovědnost vést naši administrativu.

..: celý článek

Důležité informace k přihlašování do Fanklubu

31.03.2019

Neustávající zájem o členství ve Fankubu nás nutí opětovně ujasnit několik věcí. Prosíme všechny členy a zájemce o členství o pozorné přečtení tohoto článku.

..: celý článek

Zájezd na zápas Chelsea FC - Slavia Praha pro členy Fanklubu a Odboru přátel

26.03.2019

Ve čtvrtfinále Evropské ligy se Slavia střetne s věhlasným anglickým týmem - Chelsea FC. Zájem o tento atraktivní zápas je tak obrovský, že mnohonásobně převyšuje kapacitu vstupenek, kterou má nejen Slavia, ale kterou má k dispozici i Fanklub. Stejně jako Slavia zvýhodnila permanentkáře, i my jsme se rozhodli upřednostnit a zvýhodnit členy Fanklubu, tzn. zájezdy jsou výhradně pro naše členy. Další podrobnosti včetně přihlašování na zájezdy jsou uvedeny v článku. AKTUALIZACE 8.4.2019

..: celý článek

Aktuální informace k náboru do Fanklubu a k utkáním s Chelsea

20.03.2019

Aktuální nárůst zájmu o členství a vstupenky na utkání s Chelsea nás nutí ujasnit několik věcí. Prosíme všechny členy a zájemce o členství o pozorné přečtení tohoto článku.

..: celý článek

Jarní novinky ve Fanklubu Slavie

17.03.2019

Společně s postupným rozběhem jarní části fotbalové sezóny se i ve Fanklubu SKS dějí přestupy, nábory a střídání.

..: celý článek

S Fanklubem na Ligu mistryň do Mnichova - přihlašování prodlouženo do 26.3. 15:00 hod.!!!

16.03.2019

Naše fotbalistky se jako jediný český klub opět probojovaly do jarní fáze Women Champions League, kde vyzvou v boji o semifinále slavný Bayern Mnichov! Slávistky dlouhodobě podávájí výborné výkony a i v dobách, kdy se nedařilo mužům, držely hrdě červenobílý prapor na čelních příčkách a úspěšně reprezentovaly jak doma, tak i v Evropě. Teď holky naopak potřebují naší pomoc. Pojďme jim poděkovat tím nejlepším způsobem a podpořit je ve čtvrfinálové bitvě Ligy mistryň. Nebude to jednoduché, ale i s Vaší pomocí se může postoupit! Pojeďte s námi do krásné bavorské metropole. Cena výjezdu je 700 korun. Pojeďte do Mnichova s Fanklubem! AKTUALIZACE 22.3. - Info ke vstupenkám

..: celý článek

Vstupenky na domácí utkání s CHELSEA a výjezd do Londýna?

15.03.2019

Jsme stejně nadšení jako vy, nicméně je potřeba uklidnit emoce a počkat na oficiální informace. Zaplavili jste naši schránku dotazy na nákup vstupenek a výjezd, ve vzduchu je ovšem nyní stále hodně otazníků.

..: celý článek

S Fanklubem do Příbrami fáráme pro tři body!

07.03.2019

Ačkoliv se příbramský klub nachází ve spodní části tabulky, víme, že i takové zápasy dokáží naše hráče pěkně pozlobit. Pojeďte s námi do Příbrami podpořit Slavii v hektickém herním tempu. Zápas totiž následuje po nelehkém dvojzápase Evropské ligy se Sevillou a domácím zápase s Baníkem. Pojeďte udělat s Fanklubem pro naše hráče domácí atmosféru do Příbram!

..: celý článek

Na Slovácko pro členy Fanklubu vstupenka ZDARMA!

17.02.2019

Rádi bychom Vás naše členy odměnili za věrnost, a proto jsme ve spolupráci se Slavií pro Vás připravili speciální akci na zápas se Slováckem. Každý člen Fanklubu má na zápas vstupenku zdarma. Podrobnosti, jak vstupenku objednat jsou uvedeny v článku.

..: celý článek

UKONČENO: Vědomostní soutěž o jarní permanentku

13.02.2019

Novoroční vědomostní soutěž o permanentku na Slavii je u konce. Vzhledem k novému formátu fotbalové ligy a dřívějšímu začátku prvního jarního kola, jsme i my upravili formát soutěže, která byla o jedno kolo kratší a naopak bylo v každém kole o jednu otázku více. Celkem na vás letos čekalo 24 otázek plus případné bonusové podotázky.

..: celý článek

S Fanklubem do Plzně. AKTUALIZOVÁNO 15.2.2019

03.02.2019

Únor bude pro mužstvo velmi náročný. Naše hochy čeká začátek domácí ligy a také dvojzápas v Evropské lize s Genkem. 17. února kluky přivítají v Plzni v Doosan Areně. Pojeďme podpořit sešívané v boji o první místo v tabulce. Tak jako každý zápas s Plzní, ani toto utkání nebude jednoduché. Vyprodejme plzeňský sektor hostí a ukažme, kdo jsme my, slávisti!

..: celý článek

Byli jsme za otevřenými dveřmi Edenu. V naší soutěži šlo o permice na jaro

29.01.2019

Poslední lednový víkend uspořádala Slavia Den otevřených dveří našeho milovaného stadionu. Návštěvníci měli při této výjimečné události možnost nahlédnout do míst, na která se během utkání či při běžné návštěvě nedostanou. Fanklub zvedl vhozenou rukavici od vedení klubu a s radostí se do této akce zapojil svým dílem.

..: celý článek

Do Genku All inclusive za 2390

08.01.2019

Fanklub opět spojil síly s jedničkou na trhu sportovních cestovních kanceláří Czech Sport Travel a vypravuje autobusový zájezd na zapas Evropské ligy Genk - Slavia. Cena zájezdu včetně vstupenky, cestovního pojištění a dalších služeb je pro členy Fanklubu 2390 Kč a pro nečleny 2790 Kč. Pojeďte s námi podpořit Slavii proti vedoucímu týmu belgické ligy. Nebude to jednoduché, ale i s vaší pomocí se nám může podařit postoupit! Pojeďte do Evropy s Fanklubem!

..: celý článek

PF 2019

23.12.2018

Klidné a šťastné sešívané Vánoce v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Do roku 2019 Vám přejeme to co člověk nejvíc potřebuje – ZDRAVÍ, to co člověk stále hledá – ŠTĚSTÍ a to bez čeho nelze žít – LÁSKU. Váš Fankub

..: celý článek

Do mrazivého Jablonce za dva sněhuláky. !!! POZOR, posunuli jsme odjezd !!!

08.12.2018

!!! POZOR, posunuli jsme odjezd!!! Podzimní část sezony zakončíme v Jablonci. A nebude to rozhodně tuctový zápas. Severočeši aktuálně okupují třetí příčku ligové tabulky a v počtu bodů za rok 2018 jsou dokonce druzí za Slavií. V neposlední řadě půjde i o souboj týmů hrající evropské poháry. Hrací den není zrovna příznivý ani počasí sice neslibuje ideální fotbalové podmínky, ale o to více bychom se měli vyhecovat a jet v co největším počtu. K tomu jsme pro vás připravili i lidovou cenu - pro členy Fanklubu je výjezd jen za dva sněhuláky - 88 Kč a pro nečleny za 222 Kč. Pojeďte a neseďte doma, je to poslední výjezd roku 2018!

..: celý článek

Mikulášská KAVÁRNA SLAVIA

27.11.2018

Ve čtvrtek 6. prosince od 17 hod. jsme pro členy Fanklubu, ale i ostatní slávisty, připravili opravdovou předvánoční pecku - Mikulášskou Kavárnu Slavia, která spojí hned tři akce v jednu. Tradiční fanklubácké posezení s hráčem A-týmu se totiž uskuteční v nově otevřeném Slavia Museu a navíc v průběhu večera bude promítán dokument „Spolu jsme silnější“. Nad takovouto mikulášskou nadílkou snad ani není nutno váhat…

..: celý článek

Valná hromada Fanklubu ve čtvrtek 13.12.2018 od 18:30 hod.

26.11.2018

Vážení fanklubáci, srdečně Vás zveme na valnou hromadu členů, která se uskuteční ve čtvrtek 13.12.2018 od 18:30 hod. hotelu Slavia.

..: celý článek

Do Bordeaux letecky od 10.990 Kč

29.10.2018

Ve spolupráci s CK SMart GO a CK CZECH SPORT TRAVEL jsme pro vás připravili letecký zájezd do Bordeaux. Poleťte s námi do hlavního města vína, jehož historické centrum je dokonce na seznamu světového dědictví UNESCO. Na břehu Atlantiku můžete také načerpat předvánoční atmosféru. Především ale podpořit Slavii možná v rozhodujícím zápase o postup ze základní skupiny Evropské ligy.

..: celý článek

Autobusový zájezd do Kodaně s Fanklubem!

08.10.2018

Zámek Amalienborg, Christiansborg, Rosenborg, muzeu Carlsberg, Dánská národní galerie s díly mistrů Rembrandta či Picassa, lunapark Tivoli, hrdinka z pohádky Hanse Christiana Andersena - socha Malé mořské víly. To vše a mnoho dalšího je Kodaň. Slávisty však bude nejvíce zajímat místní fotbalový klub FC, se kterým se Slavia střetne v základní skupině Evropské ligy, na který pořádáme autobusový zájezd. POJEĎTE DO EVROPY S FAKLUBEM, POJEĎTE PODPOŘIT SLAVII!!! AKTUALIZACE 8.10.2018: Prodloužen termín přihlašování do 19.10.2018 18:00 hod.!

..: celý článek

S Fanklubem do Liberce za stovku!

06.10.2018

Po reprezentační přestávce čeká Slavii výjezd pod Ještěd. A souboj to bude jistě pikantní, neboť ve slávistickém dresu působí hned několik bývalých liberečáků, včetně trenérského štábu a sportovního ředitele. V souboji o přední příčky si nemůže dovolit Slavia ztrácet body a musí být silná nejen na hřišti, ale i v hledišti! Na stadionu u Nisy nás tak nesmí být jen desítky a stovky, ale TISÍCE SLÁVISTŮ!!! Neseďte doma, tam Slavii nepomůžete, pojeďte do Liberce, pojeďte s námi. Pro členy Fanklubu výjezd za symbolických 100 korun!

..: celý článek

Letecké zájezdy na Evropskou ligu s Fanklubem

04.09.2018

Ve spolupráci s CK SMart GO a CK CZECH SPORT TRAVEL jsme připravili letecké zájezdy na všechny zápasy Slavie v Evropské lize. V nejbližších dnech zveřejníme i autobusové zájezdy do Kodaně a Bordeaux. Sledujte náš web a facebook.

..: celý článek

Poslední srpnový víkend do Teplic - PŘIHLAŠUJTE SE, V BUSE ZBÝVÁ JEŠTĚ NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST

23.08.2018

Poslední srpnový víkend, šesté ligové kolo a venkovní zápas v severočeských Teplicích. Už loni na konci sezóny zde byla perfektní účast. Pojďme jí ještě vylepšit a zaplnit nejen sektor pro hosty, ale přebarvit celá Stínadla na červenobílo! Hlaste se na výjezd a pojeďte s Fanklubem!

..: celý článek

V pátek desátého do Boleslavi

02.08.2018

K druhému venkovnímu zápasu zajíždí Slavia do Mladé Boleslavi, na jejíž stadion máme z jara velmi příjemné vzpomínky, neboť jsme zde slavili zisk poháru MOL CUP. Tentokráte se hraje sice o ligové body, ale i ty mohou přinést na konci zisk poháru a ještě cennějšího! A k tomu jsou fanoušci obzvláště potřeba, proto pojeďme společně a podpořme Slavii. V daleké Olomouci nás byli stovky, proč by v Boleslavi nemohly být tísíce!!!

..: celý článek

..: S Fanklubem do Kyjeva - rozšíření nabídky zájezdů (26.07.2018)

..: S Fanklubem do Kyjeva (25.07.2018)

..: První útok sezony, na Moravu slávisti! (09.07.2018)

..: Startujeme do sezony 2018/19 v novém... (04.07.2018)

..: V pátek 29.6.2018 bude sekretariát otevřen 14 - 15.30 a 17.15 - 18.30 hodin (27.06.2018)

..: Sekretariát v květnu a červnu 2018 (21.05.2018)

..: Na derniéru HET ligy do Teplic (17.05.2018)

..: V pondělí 14.5.2018 je sekretariát uzavřen (09.05.2018)

..: Přéma Kovář hostem Kavárny Slavia (05.05.2018)

..: Vyhrajte permanentku na Slavii! (02.05.2018)

..: Na finále MOL CUPu s Fanklubem (29.04.2018)

..: KAVÁRNA SLAVIA s Přémou Kovářem (25.04.2018)

..: S Fanklubem pro pohárové body do Liberce! (11.04.2018)

..: Otevírací doba sekretariátu v dubnu (09.04.2018)

..: Poslední moravský výjezd do Brna (26.03.2018)

..: Společně na Ligu mistryň do Wolfsburgu! (04.03.2018)

..: První březnovou sobotu s Fanklubem do Boleslavi! (22.02.2018)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ (21.02.2018)

..: V únoru opět na Evžena Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO (07.02.2018)

..: Sekretariát opět otevírá (04.02.2018)

..: První jarní výjezd - útokem na Jihlavu!!! (01.02.2018)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY (29.01.2018)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY (22.01.2018)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY (15.01.2018)

..: V lednu s Fanklubem do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO (13.01.2018)

TOPlist