1484776064_2017-01-18_soutez_mdp365.jpg

August August, august - pojďte do divadla s Fanklubem - Hlasování ukončeno

18.01.2017

Na závěr ledna jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky do divadla na představení August August, august. Hra o snu jednoho klauna drezírovat bílé lipicány a jeho zápas s ředitelem, který, jako každé personifikované zlo, tomuto snu staví do cesty nesplnitelné úkoly. Splní se nakonec klaunu jeho sen, nebo vyhraje ředitel... Aktualizace 26.1.: Výsledky v článku.

Výsledky
Lednové kolo bylo abnormálně plodné, do soutěže dorazilo na dvě desítky správných odpovědí. Bohužel vyhrát mohou jen dva, a to pan Pavel Vančura a Matyáš Hemer. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další únorové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských August August, august (pondělí 30. ledna od 19 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo je autorem hry August August, august:
a) Karel Čapek
b) Pavel Kohout
c) Václav Havel

2) Jak se jmenuje postava, kterou hraje Jiří Schwarz?
a) August August, august
b) Inspektor manéže
c) Ředitel Holzknecht

3) Sešívaní si zpestřili soustředění v Číně soubojem o to, kdo z týmu má nejpřesnější střelu. Kdo ze slávistů nakonec vyhrál titul Hainanman?
a) Tomáš Jablonský
b) Přemysl Kovář
c) Daniel Souček

Odpovědi posílejte nejpozději do středy 25. 1. 2017 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist