Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1488455253_563605_10151869331039231_552292388_n.jpg

Vstupenky na Spartu a Teplice!

02.03.2017

Od dnešního dne je v prodeji výhodný balíček na zápasy s Teplicemi a Spartou. Od středy 8. března pak bude pro majitele permanentních vstupenek, členy Odboru přátel a Fanklubu spuštěn prodej samostatných vstupenek na Spartu. Vzhledem k očekávánému zájmu ale doporučujeme raději zakoupit vstupenky pomocí balíčků a nečekat až na spuštění prodej samostatných vstupenek! Aktualizace 7.3. 19:30: Objednávky vstupenek ukončeny!

Pro pořízení vstupenek na derby se Spartou můžou členové Fanklubu využít jednu ze dvou nabízených možností. V obou případech není počet zakoupených/objednávaných vstupenek omezen. Fanklubáci, slávisté, na Plzeň jsme vyprodali Eden již v předprodeji, vyprodejme Eden ještě v předprodeji i na Spartu!

Podrobné informace o předprodeji balíčků a samostatných vstupenek včetně cen jsou uvedeny na webu Slavie: PŘEDPRODEJ NA TEPLICE A SPARTU ZAHÁJEN. Vstupenky na derby jsou zařazeny do cenové kategorie Z3, na kterou lze uplatnit příslušné slevy pouze na pokladnách v Edenu anebo přímém nákupu přes Fanklub.

 

Zakoupení výhodného balíčku vstupenek na Teplice a Spartu

Pokud chcete mít záruku vstupenky již dnes, doporučujeme zakoupit balíček v online prodeji nebo na pokladnách předprodeje v Edenu. Počet balíčků na osobu není limitován. Na balíčky nelze uplatnit žádné další slevy. Balíčky jsou v prodeji až do utkání s Teplicemi 12. března. Před utkáním s Plzní i po jeho skončení jsou v prodeji bez časového omezení, stejně tak před zápasem s Teplicemi.

 

Objednávka samostatných vstupenek na Spartu přes Fanklub

Aktualizace 7.3. 19:30: Objednávky vstupenek ukončeny! Díky obrovskému zájmu jsme již vyčerpali kapacitu vstupenek, které jsme mohli na derby objednat. 

Nejpozději do úterý 7. března zašlete na email sekretariat@slavista.cz objednávku vstupenek a uveďte požadované údaje:

 1. jméno, příjmení a telefon, členské číslo člena Fanklubu
 2. sektor, kam chcete vstupenku/y koupit
  Jelikož se může stát, že vámi požadované místo bude obsazeno, doporučujeme uvádět jen sektor a příslušnou část sektoru, např. sektor 114, dolní řada 3-8 apod.     
 3. do předmětu zprávy napište VSTUPENKA SPARTA

Placení objednaných vstupenek na Spartu:

 • Nejpozději do úterý 7. března proveďte platbu na základě potvrzené objednávky vkladem/převodem na účet Fanklubu (do středy 8.3. 12:00 musíme vidět platbu na našem účtu), nebo v hotovosti v neděli před zápasem s Plzní či v pondělí odpoledne v otevírací době sekretarirátu 15-18 hod.

  • číslo účtu 2100391829/2010
  • variabilní symbol 22
  • do zprávy pro příjemce uveďte jméno objednávající osoby
  • pokud si chcete ověřit, že vaše platba přišla, můžete tak opět učinit na e-mailu sekretariat@slavista.cz

Nenechávejte pořízení vstupenky na poslední chvíli, zajistěte si vstupenku v předstihu!

 

Nejnovější články

TOPlist