Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1488628559_2017-03-18_vyjezd_liberec_web-cover2_365.png

S Fanklubem do Liberce jen za 50 korun!

04.03.2017

První výjezd jara přinesl enormí zájem fanoušků, kteří zaplnili téměř celý sektor za brankou a další byli rozeseti po ostatních tribunách. Minimálně stejnou podporu bude potřebovat Slavie i v Liberci, proto jsme se rozhodli maximálně podpořit nejvěrnější slávisty, a tak pro majitele permanentních vstupenek na Slavii, členy Fanklubu a Odboru přátel je cena výjezdu jen 50 korun! POZOR ZMĚNA ČASU ODJEZDU!!!

Vzhledem k tomu, že minulé zápasy v Liberci nebyly zcela bez komplikaci, Slavia se letos aktivně podílí na zajištění toho, aby v Liberci byly nastaveny korektní podmínky pro fanoušky Slavie, řeší zajištění předprodeje lístků jak fyzicky ve fanshopu v Edenu, tak online prodeje přes Ticketportal, a zároveň díky vstřícnostni FC Slovan Liberec zajistila výrazné navýšení kapacity pro slávisty v Liberci nad standardních povinných 5 % kapacity stadionu.

Pojeďme do Liberce společně, vyprodejme celý slávistický sektor, vytvořme Slavii na stadionu U Nisy domácí prostředí a ukažme všem, že #spolujsmesilnější!

 

Výjezd do Liberce, sobota 18. 3. 2017 od 16:30 hod.


Člen FK, OP, TS a majitel permanentky
na Slavii
Ostatní
Cena výjezdu
50,- 150,-
Vstupenka (plaťe společně s cenou výjezdu!!!)
150,-
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 17. 3. 2017, 20:00 hod.
Sraz (odjezd) na výjezd: Eden, Synottip Aréna (McDonald) sobota 18. 3. 2017, 13:30 hod.

POZOR!!! Z ORGANIZAČNĚ BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ JE ČAS SRAZU/ODJEZDU POSUNUT JIŽ VE 13:30!!!

POZOR! Vstupenku plaťte současně s cenou výjezdu. Vstupenky budou objednány od Slavie, která částečně zajišťuje jejich prodej! Děkujeme.

Pokud se přihlásíte ve stanoveném termínu, Fanklub Vám vstupenku zajistí. Pokud se přihlásíte po termínu nebo pokud přijdete až na sraz busu, musíte si vstupenku zajistit sami!

 

Přihlášení (registraci) na výjezd proveďtě pomocí níže uvedeného registračního formuláře nebo na samostatné stránce zde: https://goo.gl/forms/0xkH0fwtV9msbqyY2. Každou osobu je nutné uvést přihlásit samostatně, i když se jedná například o dítě. V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

Možnosti placení

  1. převodem či vkladem na účet FK
    po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
    - jako variabilní symbol uveďte 21
    - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
  2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba)
  3. v hotovosti při nástupu do autobusu stewardovi

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených, pro vypravení malého busu je minimální počet 15 přihlášených!

 

 

Nejnovější články

TOPlist