Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1490004166_2017-03-27_soutez_mdp365.png

V repre pauze na Macbetha! - Hlasování ukončeno

20.03.2017

Následující víkend nás čeká reprezentační přestávka a tak jsme si pro Vás ve spolupráci s Městskými divadly pražskými připravili soutěž o vstupenky na jednu z nejslavnějších her Williama Shakespeara - Macbeth. Tragédie o zhoubném pokušení moci, o muži, který má všechno a chce víc, zvlášť když stačí jen natáhnout ruku a vzít. Aktualizace 23.3. 21:00: Výsledky v článku.

Výsledky
Ačkoliv bylo hlasování v březnovém kole kratší než obvykle, boj o vstupenky byl tuhý a vítězně z něj vyšli pan Milan Leško a Josef Hanuška. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další dubnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Macbeth (pondělí 27. března od 19 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo řežíruje inscenaci Macbeth v Divadle ABC?
a) Pavel Khek
b) Petr Svojtka
c) Ondřej Zajíc

2) Kdo se představí v titulní roli Macbetha?
a) Aleš Bílík
b) Milan Kačmarčík
c) Vilém Udatný

3) Kde začínala s fotbalem naše zimní posila Jan Sýkora?
a) FC Švihov
b) TJ Přeštice
c) Viktorie Plzeň

Odpovědi posílejte nejpozději do čtvrtka 23. 3. 2017 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist