Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1491662229_2017-04-29_soutez_mdp365.jpg

Do divadla na revue Jiřího Voskovce a Jana Wericha - Hlasování ukončeno

08.04.2017

Pojďte s námi na hudební revue, která připomíná slavnou éru Osvobozeného divadla a jeho dva legendární protagonisty Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Můžete si tak připomenout nespoutanou hravost a specifický inteligentní humor pánů V+W ve spojení s řadou písní Jaroslava Ježka ve zcela nových aranžích. Aktualizace 20.4. 21:20: Výsledky v článku.

Výsledky
V dubnovém kole se ukázalo, že i po letech je o humor pánů Voskovce a Wericha stále zájem, neboť dorazilo přes desítku správných odpovědí, ze kterých byli vylosováni výherci Dana Havlínová a Dan Pátek. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další květnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských V+W Revue (pondělí 29. dubna od 17 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo je autorem hudby, kterou diváci uslyší v inscenaci V+W Revue?
a) Jaroslav Ježek
b) Jan Werich
c) Jiří Voskovec

2) Jak se jmenovalo divadlo, ve kterém působila slavná dvojice Voskovec a Werich?
a) Divadlo Rokoko
b) Městská divadla pražská
c) Osvobozené divadlo

3) Jedním ze slávistických asistentů a trenérem brankářů je Radek Černý, který před svým odchodem do zahraničí strávil ve Slavii dlouhých 10 let. V té době s ním působili ve Slavii Jan Stejskal, Matúš Kozáčik a Michal Václavík. Se kterým z nich působil ve Slavii nejdéle a jak dlouho to bylo (uveďte počet let, či časové rozpětí)?
a) Jan Stejskal
b) Matúš Kozáčik
c) Michal Václavík (v letech 1997 a 1998-2003)

Odpovědi posílejte nejpozději do čtvrtka 20. 4. 2017 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist