Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1494002281_2017-05-22_soutez_mdp365.jpg

Do divadla na Konkurz - Hlasování ukončeno!

05.05.2017

Před závěrem dramatického jarního klání o poháry vám přinášíme soutěž o vstupenky na představení Konkurz. Co všechno se může stát v čekárně, kde má proběhnout herecký konkurz. Nikdo ale přesně neví, o jaké půjde role a co budou za dveřmi čekárny po adeptech vlastně chtít. Situace stejně komická jako trapná. Komedie o tom, co dělají lidé, když se ucházejí o svou roli. Aktualizace 15.5. 22:20: Výsledky v článku.

Výsledky
Květnové kolo bylo opět mimořádně plodné nejen na počet ale i správnost zaslaných výsledků. Vyhrát však mohou jen dva a těmi šťastnými jsou Brian Havlín a Miloš Čapek. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další červnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Konkurz (pondělí 22. května od 19 hodin v Divadle Rokoko).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo je režisérem inscenace Konkurz?
a) Pavel Khek
b) Petr Svojtka
c) Ondřej Zajíc

2) Kolik herců se sejde v čekárně před konkurzem?
a) 2
b) 3
c) 5

3) Kdo je autorem hry Konkurz v Divadle Rokoko?
a) Jean-Claude Carrière
b) Pavel Kohout
c) Robert Fulghum

Odpovědi posílejte nejpozději do pondělí 15. 5. 2017 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist