Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1494447760_2017-05-20_vyjezd_boleslav_fb-post365.png

Poslední výjezd sezony - s Fanklubem do Boleslavi!

12.05.2017

Boj o titul vrcholí, zbývají poslední zápasy a poslední výjezd sezony do nedaleké Boleslavi, která se pere o pohárové příčky. Zápas tak slibuje litý boj a Slavia bude potřebovat každého slávistu bez rozdílu věku, pohlaví a kdoví čeho ještě. Prostě všichni co jen můžete, pojeďte fandit Slavii, ať se opět završí roky prokletí a Slavia zas k titulu vyletí! Pojeďte na výjezd s Fanklubem a překonejme letošní rekord z Liberce, kde jsme vypravili dva autobusy. Pojeďme společně, vždyť jedině #spolujsmesilnejsi!!! AKTUALNÍ INFORMACE K VÝJEZDU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM ÚČTU!

AKTUALNÍ INFORMACE K VÝJEZDU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM ÚČTU
https://www.facebook.com/FanklubSKSlaviaPraha

 

Výjezd do Mladé Boleslavi, sobota 20. 5. 2017 od 17:00 hod.


Člen FK, OP a TS Nečlen
Cena výjezdu
70,- 120,-
Vstupenka (plaťte společně s cenou výjezdu!!!) 1. bus - 200,-
2. bus - bez vstupenky
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 19. 5. 2017, 20:00 hod.
Sraz (odjezd) na výjezd: Eden Aréna (McDonald) sobota 20. 5. 2017, 14:30 hod.

POZOR! Vstupenku plaťte současně s cenou výjezdu. Pro účastníky výjezdu, kteří se přihlásí včas, máme vstupenku zajištěnu. Děkujeme.

INFORMACE O VSTUPENKÁCH: Vstupenky, které máme k dispozici, jsou výhradně pro účastníky výjezdu! Nelze si objednat samostatně vstupenku ani zaplatit výjezd a poté cestovat individuálně. Vzhledem k množícím se spekulativním objednávkám, resp. registracím na výjezd pouze za účelem zisku vstupenky, budou vstupenky předány účastníkům výjezdu až přímo v buse.
Pouze pokud se nenaplní kapacita výjezdu a vstupenky nám zbudou, což nepředpokládáme, budou uvolněny do „volného" prodeje.

 

Přihlášení (registraci) na výjezd proveďtě pomocí níže uvedeného registračního formuláře nebo na samostatné stránce zde: https://goo.gl/forms/DcZwB40km3MxaZI13. V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

Možnosti placení

  1. převodem či vkladem na účet FK
    po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
    - jako variabilní symbol uveďte 29
    - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
  2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba)

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených, pro vypravení malého busu je minimální počet 15 přihlášených!

 

 

 

Nejnovější články

TOPlist