Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1498463305_2017-06-26_soutez_karta_predni.jpg

Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18

26.06.2017

Slavia se již pilně připravuje na novou sezonu 2017/18, ve které bude nejen obhajovat mistrovský titul, ale také jí čekají lité boje o postup do základní skupiny Ligy mistrů a veřme, že následně i ve skupině samotné. Na slávistickou přípravu navazuje i Fanklub. Přinášíme Vám úvodní informace k nové sezoně, platbě členských příspěvků a zajména pak výsledky soutěže o návrh členské kartičky na novou sezonu.

Nová podoba členské kartičky na sezonu 2017/18

Jak se již stalo tradicí, tak Fanklub vždy po sezoně obnovuje podobu své členské kartičky a její nový vizuál je dílem některého z Vás - fanoušků a je vybrán Vámi - fanoušky. Ani letos tomu nebylo jinak. Do soutěže o nejlepší podobu členské kartičky dorazilo od sedmi autorů celkem 10 návrhů, z nichž jste v průběhu minulých týdnů vybírali ten, který se Vám nejvíce líbil.

Vítězný návrh obdržel celkem 61 hlasů, což je cca 32 % z celkového počtu 192 hlasujících a jeho autorem je Jakub Hřebejk, který jako hlavní cenu obdrží permanentní vstupenku na sezonu 2017/18. Zoufat nemusí ani zbylí finalisté, kteří obdrží drobné věcné dary od Fanklubu.

Výherci blahopřejeme a děkujeme i autorům všech ostatních návrhů za účast v soutěži. Věříme, že se všichni soutěžící přihlásí i v příštích letech.

Kompletní výsledky hlasování naleznete na karta.slavista.cz.

 

Informace k výrobě kartiček

Členská kartička Fanklubu nyní poputuje do tiskárny, kde získá finální podobu, tzn., přibudou na ní loga firem, které našim členům poskytují různé výhody. Předpokládáme, že první série členských kartiček by měla být hotova již do prvního domácího zápasu.

 

Úvodní informace k nové sezóně 2017/18

Prosíme všechny stávající členy, ale i nové zájemce o členství, aby zasílali členské příspěvky až po 1.7.! V následujících dnech přineseme další informace k nové sezoně.

Již dnes ale kromě prodloužení členství kupujte permanentní vstupenku na Slavii, která se Vám několikanásobně vyplatí. V ceně permanentky jsou kromě domácích ligových utkání zahrnuty i vstupy na domácí zápasy MOL Cupu, vybraná přípravná utkání, domácí zápasy juniorky a žen či utkání ženské Ligy mistryň. V neposlední řadě budou mít všichni permanentkáři vstup zdarma na 3. předkolo Ligy mistrů, budou navíc zvýhodněni i v dalších zápasech evropských pohárů a budou mít předkupní právo na vstupenky na exponovaná utkání domácí ligy. Permanentka je přenosná, takže je možné ji komukoliv půjčit, pokud nemůžete na utkání Slavie jít. Podrobné informace o permicích najdete na webu Slavie zde: Prodej permanentek na sezonu 2017/2018.

 

Podrobný postup, jak se stát členem nebo jak prodloužit členství najdete zde: Jak se stát členem.

Dětské 50,- Kč do 10 let
Studentské 100,- Kč od 10 do 26 let
(od 18 let je nutné doložit doklad o studiu)
Základní 300,- Kč od 18 do 65 let
Seniorské 100,- Kč od 65 let
ZTP 50,- Kč pro osoby tělesně postižené
(nutno doložit příslušným dokladem)

 

Vítězný grafický návrh fanklubácké kartičky na sezonu 2017/18 (přední a zadní strana).

    

 

Nejnovější články

TOPlist