Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1500634052_minsk-68874-5376373.jpg

VÝJEZD DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV!

21.07.2017

Přinášíme aktualizované informace k výjezdu do Běloruska! Po dnešní návštěvě běloruského velvyslanectví jsme se rozhodli, že pro Vás zajistíme jak vízum, tak i cestovní pojištění, které je pro vjezd na běloruské území povinné! Cestovní pojištění zajišťujeme i s případnou právní pomocí v případě nečekaných komplikací.

AKTUALIZOVANÁ CENA I SE ZAJIŠTĚNÍM VÍZA+CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ:
• 3 000,- Kč pro členy TS/OP/FK
• 3 400,- Kč pro nečleny

PŘIHLAŠOVÁNÍ:
Kvůli zajišťovaní expresních víz do Běloruska lze nakonec přihlašovat POUZE DO ÚTERÝ 25. ČERVENCE DO 17:30!

Dnes (v pátek), v sobotu, v neděli a v pondělí se můžete přihlašovat ve fanshopu (10:00 – 17:00)

V úterý 25. července (den domácího zápasu s Bate Borisov) se půjde přihlašovat pouze na sekretariátu Odboru Přátel na stadionu v Edenu! V úterý bude mít sekretariát fanshopu otevřeno od 8:00 do 17:30! V den zápasu se tedy můžete přihlašovat od 8:00 až do 17:30 na sekretariátu Odboru Přátel!

S SEBOU:
Až se půjdete přihlašovat, musíte si kvůli zařizování víz vzít s sebou tyto doklady:
• CESTOVNÍ PAS (originál, ne kopii!)
• PRŮKAZOVÁ FOTOGRAFIE

 

O výjezd je velký zájem, přihlašujte se proto co nejdříve, dokud jsou v našich autobusech místa!

Slavia si po dlouhých 8 letech zahraje nejprestižnější fotbalovou klubovou soutěž Ligu Mistrů! A jako český mistr vstupuje rovnou do 3. předkola mistrovské části soutěže. A los ji přidělil běloruského mistra Bate Borisov.

3. předkolo Ligy Mistrů se bude hrát samozřejmě systémem doma-venku, přičemž Slavia se představí v prvním zápase doma v Edenu. Doma bude hrát už toto úterý 25. července a lístky na tento zápas už jsou zcela vyprodané. Odvetu poté Slavia odehraje v běloruském Borisově ve středu 2. srpna a Tribuna Sever u toho samozřejmě nebude chybět! Do Běloruska vypraví své autobusy!

Do Běloruska uspořádá Tribuna Sever velký zájezd s několikadenním ubytováním v centru běloruské metropole Minsku! Z hlavního města Republiky Bělorus to poté budeme do Borisova mít ve středu, v den utkání, pouhých 70 km cesty našimi autobusy (doprava z Minsku do Borisova je samozřejmě v ceně zájezdu).

Na velký zájezd na Ligu Mistrů do Běloruska budeme vyjíždět už v neděli 30. července ve 22:00 z Edenu! Plánovaný příjezd do Minsku bude poté kolem poledních hodin v pondělí 31. července. V dopoledních hodinách ve středu 2. července se přesuneme našimi autobusy na místo dění do Borisova, kde se ve večerních hodinách střetne náš milovaný klub v krásné Borisov aréně s místním Bate. Odjezd zpět do Prahy je naplánován ihned po zápase, takže do Prahy bychom měli dorazit ve čtvrtek 3. srpna v dopoledních hodinách.

 

CENA:
• pouhých 3 000,- Kč pro členy TS/OP/FK (do čtvrtka 27. července!)
• 3 400- Kč pro NEČLENY (do čtvrtka 27. července!)

Co je v ceně zahrnuto:
• doprava do Běloruska i zpět do Prahy
• doprava z Minsku do Borisova ve středu 2. 8. (v den zápasu)
• 3denní ubytování v centru Minsku (v hotelu a v apartmánech)
• zajištění víza do Běloruska, všechny úřady za Vás oběháme my
• zajištění povinného cestovního pojištění na území Běloruska

Za nižší náklady si takovýto výlet až do Běloruska uděláte jen stěží, neváhejte proto s přihlašováním na výjezd!

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ:
Kvůli zajišťovaní expresních víz do Běloruska lze nakonec přihlašovat POUZE DO ÚTERÝ 25. ČERVENCE DO 17:30!

Dnes (v pátek), v sobotu, v neděli a v pondělí se můžete přihlašovat ve fanshopu (10:00 – 17:00)

V úterý 25. července (den domácího zápasu s Baate) se půjde přihlašovat pouze na sekretariátu Odboru Přátel na stadionu v Edenu! V úterý bude mít sekretariát fanshopu otevřeno od 8:00 do 17:30! V den zápasu se tedy můžete přihlašovat od 8:00 až do 17:30 na sekretariátu Odboru Přátel.

 

OTEVÍRACÍ DOBA FANSHOPU:
• pátek 21.7. 10:00 – 17:00
• sobota 22.7. 10:00 – 17:00
• neděle 23.7. 10:00 – 17:00
• pondělí 24.7. 10:00 – 17:00

 

ODJEZD:
• V neděli 30. 7. ve 22:00 z fanshopu v Edenu

NÁVRAT:
• Ve čtvrtek 3. 8. v dopoledních hodinách opět k fanshopu v Edenu

Trasa povede přes Frýdlant, Stráž nad Nisou, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladou Boleslav, Benátky nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Černý Most a další okolní města a vesnice. Nebude tedy problém vás vysadit kdekoliv po cestě.

Po individuální domluvě ve fanshopu vás na této trase můžeme nabrat i v neděli po cestě do Běloruska.

 

CO JE POTŘEBA S SEBOU:

Americké dolary: Pro pobyt v Bělorusku je potřeba mít u sebe hotovost v přepočtu 300,- Kč na den. Znamená to tedy, že při vjezdu do Běloruska s sebou musíte mít hotovost v přepočtu na České koruny nejméně za 1 200,- Kč! V Bělorusku lze platit americkými dolary! V přepočtu to tedy vychází zhruba na 55 amerických dolarů na osobu! V Bělorusku ale samozřejmě můžete všechno platit svou platební kartou a 55 amerických dolarů si odvézt zpět do Prahy, kde je můžete směnit opět za naše koruny.

POLSKÉ ZLOTÉ: Až půjdete do směnárny, směňte si nějaké Koruny české i za Polské zloté. V Polsku se totiž budeme určitě stavovat na nějaké to jídlo.

Doma určitě samozřejmě nenechávejte ani slávistické suvenýry, ať je vidět, že přijela ta slavná šlechta z Prahy!

 

VSTUPENKY:
Ohledně vstupenek na zápas v Borisově zatím nemáme dostatek informací, nejspíš se budou ale prodávat opět ve fanshopu v Edenu a nejspíš tam budou už v úterý, kdy se u nás Bate představí. Cena vstupenky vypadá velice střízlivě. Pro více informací sledujte naše sociální sítě, sociální sítě klubu a web slavia.cz.

 

POCHOD:
V Borisově určitě nepůjdeme na fotbal zvlášť, ale sejdeme se v centru města. Informace o srazu na pochod ještě upřesníme, sledujte proto naše sociální sítě.

 

Jakékoliv dotazy směřujte při přihlašování na personál fanshopu, který vám jistě vyjde vstříc a se vším poradí.

Slavia se objeví v nejslavnější klubové soutěži po dlouhých 8 letech, vyražme všichni společně na její první výjezd v ní! Hecujme všechny okolo sebe a vypravme alespoň 2 autobusy do běloruského Borisova! Jedeme všichni, bez ohledu na výsledek v prvním zápase! Jedná se o veledůležitý dvojzápas, který ukáže, jestli bude hrát Slavia pohárovou Evropu celý podzim…

Slavia je věčná!

 

Nejnovější články

TOPlist