Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1504081347_2017-09-09_vyjezd_olomouc_800x800px_365.jpg

Spolu do Olomouce!

30.08.2017

Po reprezentační přestávce čeká Slavii venkovní zápas a opět to bude na půdě sice nováčka soutěž, ale stejně jako v případě Baníku se jedná o tradičního účastníka - Sigmu Olomouc. Hánáci se aktuálně drží na čtvrté příčce, takže to bude souboj o čelo ligové tabulky. Navíc láska mezi fanouškyobou klubů není zrovna na román z pera Rosamunde Pilcher, ba naopak. Slavii tak čeká nejen souboj na hřišti, ale i v hledišti, kde bude potřeba každé slávistické hlasivky a rukou. Další bodovou ztrátu si v boji o titul nemůžeme dovolit, a proto pojeďme všichni SPOLU DO OLOMOUCE!

Výjezd do Olomouce, sobota 9. 9. 2017 od 18:00 hod.


Člen FK, OP a TS Nečlen
Cena při včasné platbě do středy 6. 9.
400,- 500,-
Cena při platbě po termínu až do odjezdu busu
550,-
Vstupenka (můžete zakoupit sami nebo objednat při registraci výjezdu) 200,-
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 8. 9. 2017, 20:00 hod.
Sraz (odjezd) na výjezd: Eden, Synottip Aréna (McDonald) sobota 9. 9. 2017, 12:00 hod.

POZOR! Vstupenky na zápas je možné zakoupit od pondělí 28. srpna do čtvrtka 31. srpna na VIP recepci v Edenu. Podrobnosti prodeje v dalším týdnu budou upřesněny závislosti na otevírací době pokladen, více na webu Slavie zde: PŘEDPRODEJ VSTUPENEK DO OLOMOUCE V EDENU.

 

Přihlášení (registraci) na výjezd proveďtě pomocí níže uvedeného registračního formuláře nebo na samostatné stránce zde: https://goo.gl/forms/q7Hs3w3flLlLxA3P2. V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

 

Možnosti placení

  1. převodem či vkladem na účet FK
    po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
    - jako variabilní symbol uveďte 6
    - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
  2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba)

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených, pro vypravení malého busu je minimální počet 15 přihlášených!

 

 

Nejnovější články

TOPlist