Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1505329265_2017-09-30_vyjezd_zlin_800x800px_365.jpg

Třetí výjezd opět na Moravu, na zlínskou Letnou!

14.09.2017

Slavia pokračuje v podzimní moravské pouti, tentokráte zápasem ve Zlíně, který také hraje evropské poháry. A souboj to bude o to zajímavější, protože právě ševci nás vyřadili z MOL CUPu, který následně vyhráli a zajistili si tak přímou účast v základní skupině Evropské ligy. Naopak na zlínskou Letnou máme z loňského jara mnohem příjemnější vzpomínky - výhra 4:0 a Škodův lob. Sobotní zápas ale jistě tak jednoduchý nebude, ba naopak Slavia potřebuje konečně zabrat a po třech venkovních remízách přivést plný bodový zisk. K tomu jí můžeme pomoci i my. Pojeďte s Fanklubem do Zlína, pojeďte fandit Slavii!!!

Výjezd do Zlína, sobota 23. 9. 2017 od 17:00 hod.


Člen FK, OP a TS Nečlen
Cena výjezdu
450,- 550,-
Vstupenka (můžete zakoupit sami nebo objednat při registraci výjezdu) 100,-
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 22. 9. 2017, 20:00 hod.
Sraz (odjezd) na výjezd: Eden, Synottip Aréna (McDonald) sobota 23. 9. 2017, 10:00 hod.

POZOR! Prosíme plaťte jen cenu výjezdu, vstupenku zaplatíte samostatně v hotovosti až při nástupu u busu stewardovi! Děkujeme.

 

Přihlášení (registraci) na výjezd proveďtě pomocí níže uvedeného registračního formuláře nebo na samostatné stránce zde: https://goo.gl/forms/BwboIxQeRuVQPTlt1. V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

 

Možnosti placení

  1. převodem či vkladem na účet FK
    po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
    - jako variabilní symbol uveďte 8
    - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
  2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba)

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených, pro vypravení malého busu je minimální počet 15 přihlášených!

 

 

 

Nejnovější články

TOPlist