Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1506368536_dsc02852.jpg

Odpoledne s mistrovskými poháry

21.09.2017

Fanklub SK Slavia Praha si připravil v Edenu na první zářijovou středu pro své členy a další příznivce Slavie Odpoledne s poháry, aby alespoň trochu zkrátil čekání fanoušků na návštěvu slávistického svatostánku o reprezentační přestávce.

Na akci, která odstartovala v 15 hodin a probíhala do 18 hodin, dorazilo několik desítek slávistů pokochat se, vyfotit si či potěžkat poháry mistrů a mistryň ligových ročníků 2016/2017. V uplynulé sezoně totiž klub SK Slavia Praha získal double – svou ligu vyhráli jak muži, tak ženy, které získaly svůj titul po čtvrté za sebou.

Na setkání fanoušků dorazily i některé hráčky SK Slavia Praha, které s fanoušky pohovořily, ochotně se s nimi vyfotily a samozřejmě rozdávaly autogramy. Na setkání dorazila nejlepší střelkyně ročníku 2016/2017 Kateřina Svitková a osobnost a ikona ženské ligy Blanka Pěničková.

A nebyla by to pořádná červenobílá akce, kdyby nedorazil Josef Brunclík se svým pověstným slávistickým trabantem, nazývající se PEPE car, jež nevynechá téměř žádný domácí zápas. Zaparkovaný u Edenu je slavný bakeliťák vždy v obležení fanoušků, protože je tak krásně vyvedený v našich oblíbených barvách. 

 

 

Nejnovější články

TOPlist