Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1506714976_2017-10-14-vyjezd-karvina_800x800px_365.jpg

Vyrážíme opět spolu, do Karviné na Moravu!

01.10.2017

Po reprezentační přestávce čeká Slavii další venkovní zápas a opět další moravský výjezd. Tentokráte do nejvzdálenějšího koutu na fotbalové mapě HET ligy - do Karviné. Slavii rozhodně nečeká tuctový zápas, ba naopak. Jelikož již 4 venkovní zápasy nevyhrála a na čelo ligové tabulky se dívá se značným odstupem, lze čekat hodně těžké utkání, ve kterém bude potřeba plný slávistický kotel, abychom konečně venku naplno bodovali. Zápas sice bude vysílat televize, ale tam svému klubu nepomůžete. Nebuďte diváky gaučáky, buďte fanoušky a POJEĎTE FANDIT DO KARVINÉ - POJEĎTE SPOLU S FANKLUBEM!

Výjezd do Karviné, sobota 14. 10. 2017 od 20:00 hod.


Člen FK, OP a TS Nečlen
Cena výjezd
500,- 600,-
Vstupenka (platí se v hotovosti při nástupu do busu stewardovi) 150,-
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 13.10. 2017,  18:00 hod.
Sraz (odjezd) na výjezd: Eden, Synottip Aréna (McDonald) sobota 14.10. 2017, 12:00 hod.

POZOR! Prosíme plaťte jen cenu výjezdu, vstupenku zaplatíte samostatně v hotovosti až při nástupu u busu stewardovi! Děkujeme.

 

Přihlášení (registraci) na výjezd proveďtě pomocí níže uvedeného registračního formuláře nebo na samostatné stránce zde: https://goo.gl/forms/aFDD2aeiQ7olyELx1. V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

 

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

 

Možnosti placení

  1. převodem či vkladem na účet FK
    po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
    - jako variabilní symbol uveďte 10
    - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
  2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba)
  3. v hotovosti při nástupu do autobusu stewardovi

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených, pro vypravení malého busu je minimální počet 15 přihlášených!

 

 

Nejnovější články

TOPlist