1508794265_2017-11-05_vyjezd_plzen_800x800px_365.jpg

Výjezd podzimu - SPOLEČNÝM ÚTOKEM NA PLZEŇ!!!

25.10.2017

První listopadovou neděli čeká Slavii venkovní zápas na hřišti dosud neporažené Viktorie Plzeň. Utkání slibuje bitvu na ostří nože jak na hřišti, kde se budou naši sešívaní kluci snažit smazat propastnou 11 bodovou ztrátu na lídra tabulky, tak i v hledišti neb láska mezi oběma tábory zrovna nekvete a tak se oba kotle budou chtít předvést v tom nejlepším světle a současně podpořit svůj tým. Bude tak potřeba mobilizace každého slávisty a již dnes je jasné, že kotel Slavie bude vyprodán, jelikož o lístky je mimořádný zájem. Neváhejte a přihlašujte na výjezd Fanklubu, pro autobusový výjezd máme vstupenku do kotle zajištěnu! Aktulalizace 28.10. 21:00: Kapacita výjezdu je naplněna, podrobnosti v článku.

Aktulalizace 28.10. 21:00: Kapacita výjezdu je zcela naplněna. Další přihlášení jsou registrování pouze jako náhradníci, pro případ, že někdo z dosud přihlášených nezaplatí v termínu, nebo se odhlásí.
Stávající přihlášené cestující upozorňujeme, že termín pro zaplacení výjezdu, včetně vstupenky, je do středy 1.11. 15:00 hod.! Pokud ve stanoveném termínu nebude platba připsána na účet Fanklubu, jejich rezervace propadá a místo v buse bude postoupeno náhradníkovi!!!

 

 

Výjezd do Plzně, neděle 5.10.2017 od 18:00 hod.


Člen FK, OP a TS Nečlen
Cena výjezdu
150,- 200,-
Vstupenka (plaťe společně s cenou výjezdu!!!) 230,-
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 3.11.2017,  15:00 hod.
Sraz (odjezd) na výjezd: Eden, Synottip Aréna (McDonald) neděle 5.11.2017, 14:00 hod.


POZOR! Vstupenku plaťte současně s cenou výjezdu! Děkujeme.

 

Fanklub má pro autobusový výjezd rezervovány vstupenky do sektoru hostí. Pokud se tedy přihlásíte a zaplatíte nejpozději do pátku 3.11., máte vstupenku zajištěnu!!! Neváhejte a pojeďte na výjezd do Plzně s Fanklubem.

Podrobnosti prodeje vstupenek do Plzně na webu Slavie, zde: Lístky do Plzně v prodeji od pondělí.

 

Přihlášení (registraci) na výjezd proveďtě pomocí níže uvedeného registračního formuláře nebo na samostatné stránce zde: https://goo.gl/forms/ZoK5rp1O8ctmMmJA3. V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

 

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

 

Možnosti placení

  1. převodem či vkladem na účet FK
    po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
    - jako variabilní symbol uveďte 13
    - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
  2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba)

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených, pro vypravení malého busu je minimální počet 15 přihlášených!

 

 

 

Nejnovější články

TOPlist