1510039704_2017-11-21_soutez_mdp_365.jpg

Vyhrajte lístky na hit divadelní sezony - interaktivní drama Teror - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.11.2017

V listopadu jsme pro vás připravili soutěž o lístky do divadla na divadelní hit poslední sezony, který vidělo již téměř 400 000 diváků. V současné době se hraje po celém světě na více než třiceti renomovaných scénách. Interaktivní drama ze soudní síně, ve které autor svěřil roli poroty publiku. Divákům se tak dostává naprosto nového divadelního zážitku, pouze na jejich rozhodnutí závisí, jaký konec představení prožijí. Aktualizece 14.11. 20:45: Výsledky v článku.

Výsledky
V listopadu dorazila více jak desítka správných odpovědí a rádi bychom odměnili všechny, ale vyhrát mohou jen dva a těmi jsou Dana Havlínová a Dan Pátek. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další červnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Teror (úterý 21. listopadu od 19 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo je autorem hry Teror?
a) Ferdinand von Schirach
b) Florian Zeller
c) August Strindberg

2) Jak se jmenuje představitel obžalovaného pilota Larse Kocha?
a) Milan Kačmarčík
b) Tomáš Novotný
c) Lukáš Jurek

 

Odpovědi posílejte nejpozději do úterý 14. listopadu 2017 na email: fanklub@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist