1512238632_20171129_175918.jpg

Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem

02.12.2017

Poslední listopadovou středu uspořádal Fanklub SK Slavia Praha pro své členy a příznivce klubu besedu Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem.

Posezení se konalo v restauraci U Stadionu, které se mezi fanoušky říká familiárně U koule. Na šestou hodinu dorazilo na 30 fandů a poté i naši slávističtí hoši Jirka Bílek a Muris Mešanovič, který na poslední chvíli nahradil Honzu Bořila, který se musel věnovat jiným slávistickým povinnostem, v doprovodu s tiskovým mluvčím klubu Michalem Býčkem. Výměna hráčů ale vůbec neubrala na atraktivitě akce. Kluci přišli příjemně naladěni a odpovídali na všechny otázky, příjemné i ty méně (neproměněná Murisova penalta na Spartě v roce 2016). Diskuze, která trvala 2 hodiny, byla velmi živá. Probírala se fotbalová i nefotbalová témata. Jirka Bílek nastínil svou novou roli ve Slavii i spolupráci s Honzou Nezmarem a Muris Mešanovič se pochlubil, že se v zimní přestávce ožení.

V závěru převzal Jirka na památku čestné členství Fanklubu SK Slavia Praha. Došlo i na spoustu společných fotografií i podpisů. 

Akce se velmi vydařila!

 

„rychlotest Bílek“ (odpověď bez přemýšlení)

stoper - záložník 

Bílek - Deli

Laštůvka - Kovář

Souček - Ngadeu

Škoda - Necid

Ramos - Piqué

Puyol - Maldini

Danny - Hušbauer

 

 

„rychlotest Mešanovič“ (odpověď bez přemýšlení)

útok - křídlo

Škoda - Mešanovič

Laštůvka - Kovář

Škoda - Necid

Souček - Ngadeu

Danny - Hušbauer

Džeko - Agürero

 

 

 

Nejnovější články

TOPlist