1515876984_2018-01-29_soutez_mdp_365.jpg

V lednu s Fanklubem do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO

13.01.2018

I v novém roce 2018 vám přinášíme tradiční měsíční kulturně vědomostní soutěž o vstupenky do divadla. Tentokráte jsou v sázce lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Aktualizece 22.1. 8:30: Výsledky v článku.

Výsledky
V prvním kole nového roku dorazily téměř dvě desítky odpovědí a až na jednu výjimku všechny správné. Rádi bychom odměnili všechny soutěžící, ale bohužel vyhrát mohou jen dva a těmi šťastnými vylosovanými jsou Jiřina Černá a Jiří Mazura. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další červnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Na miskách vah (pondělí 29. ledna 2018 v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Do jaké doby je situován děj inscenace Na miskách vah?
a) Německo po II. světové válce
b) USA během II. světové války
c) ČSSR v 50. letech 20. století

2) Kdo v inscenaci Na miskách vah hraje amerického vyšetřovatele majora Steva Arnolda?
a) Jan Vlasák
b) Vasil Fridrich
c) Pavel Juřica

Odpovědi posílejte nejpozději do neděle 21. ledna 2018 na email: fanklub@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

 

Nejnovější články

TOPlist