1518033911_2018-02-20_soutez_mdp.png

V únoru opět na Evžena Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.02.2018

Ačkoliv byl na podzim o lístky v soutěži na představení Evžen Oněgin velký zájem, správné odpovědi dorazily nakonec jen dvě. Rozhodli jsme se tedy, že si soutěž o lístky na toto představení v únoru zopakujeme. Věříme, že tentokráte již bude více správných odpovědí, ze kterých budeme moci vybrat dva výherce. Není tedy nač čekat, otázky jsou zde a čekají na zodpovězení. Aktualizece 15.2. 22:30: Výsledky v článku.

Výsledky
Po novém roce počet soutěžících neustává, ba naopak. Ačkoliv se mezi odpovědi vloudila jedna špatná,  stále platí, že vyhrát mohou opět jen dva a v únoru jsou těmi šťastnými Tomáš Padevět a Jiří Havlín. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další červnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 2x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Evžen Oněgin (úterý 20. února od 19 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1. Jak se jmenuje milá Evžena Oněgina?
a) Olga
b) Nastasja
c) Taťána

2. Kdo je autorem románu Evžen Oněgin?
a) Ivan Sergejevič Turgeněv
b) Alexandr Sergejevič Puškin
c) Fjodor Michajlovič Dostojevskij

 

Odpovědi posílejte nejpozději do čtvrtka 15. února 2017 na email: fanklub@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

 

 

Nejnovější články

TOPlist