1525288946_2018-05-01_soutez-karticka_web-cover.png

Vyhrajte permanentku na Slavii!

02.05.2018

Chcete získat celoroční permanentní vstupenku na Slavii? Zapojte se do tradiční jarní soutěže, letos již jubilejního 10. ročníku, o nejlepší grafický návrh členské kartičky Fanklubu na novou sezonu, tj. sezonu 2018/19, vyhrajte v hlasování fanoušků a permanentka je vaše! Do soutěže se může zapojit každý slávista , tak neváhejte, navrhujte, malujte a posílejte, těšíme se na vaše návrhy.

Ačoliv se fantazii vašeho návrhu, či návrhů, se meze nekladou, mějte ale na paměti, že kartička by měla především reprezentovat a to jak jeho držitele (člena) tak i Fanklub a potažmo i samotnou Slavii, proto se vyvarujte politických, protizákonných či jakýchkoliv jiných motivů a hesel, která se neslučují s dobrými mravy a historií Slavie. Takovéto návrhy budou ze soutěže vyřazeny.

Při tvorbě návrhu mějte také na paměti i autorská či osobnostní práva používaných podkladů (obrázků a pod.), tak aby nedošlo k jejich porušení, viz pravidla soutěže!

Jelikož Fanklub slaví letos již 15 let od svého založení věříme, že návrhy budou vskutku slavností a ten nejlepší bude opravdu jedinečný!

 

Podrobné informace o soutěži najdete na stránce karta.slavista.cz

 

Nejnovější články

TOPlist