1525477860_imag3473.jpg

Přéma Kovář hostem Kavárny Slavia

05.05.2018

Ve čtvrtek 3. května se uskutečnilo další posezení ve slávistické hospodě U Stadionu, zvané „U Koule“. Hostem byl brankář Slavie Přemysl Kovář, o kterém víme, že kromě fotbalového řemesla také zvládá reportérskou práci a v kabině patří mezi baviče, hecíře a šprýmaře o čemž se přesvědčili i přítomní v Kavárně Slavia.

Po úvodním představení se Kovi s přítomnými podělil o své zkušenosti a zážitky ze zahraničních angažmá především v Izraeli, kterážto země je pro mnohé našince exotickou zemí. Následovalo cestovní vyprávění o cestě přes Bulharsko, kluby severních Čechy až do Slavie.

Od Koviho slávistických začátků jsme se postupně dostali až k současnosti. Probírala se samozřejmě současná tvář, výkony, výsledky áčka a zabrousili jsme i do podpalubí.

Samozřejmě jsme nemohli vynechat ani blížící se dva důležité zápasy, jak ligový s Plzní, tak pohár s Jabloncem. Přéma zmínil, nejen za sebe, ale i za kabinu, že rozhodně nechtějí nechat slavit Plzeň titul na našem stadionu, tak věřme, že to dobře dopadne. A pohár MOL CUP, ten samozřejmě chce celá kabina vyhrát a Přéma se dokonce hecnul a slíbil, že pokud vyhrajeme, tak po návratu do Prahy přijde do Ke Kouli a pohár zde společně s fanoušky oslaví! Pokud to tedy dobře dopadne, mohou se fanoušci těšit.

Celým posezením se jako tenká linie nesla Koviho pozice dvojky ve Slavii, což nakonec vyústilo v sázku mezi Přémou a přítomnými, za které jí stvrdil předseda Fanklubu Tomáš Dvorský, že pokud neodchytá na podzim min. 4 soutěžní zápasy (liga, domácí pohár a evropské poháry), bude jeden večer obsluhovat v hospodě „U Koule“. Tak uvidíme, jak to dopadne…

Bohužel z logických důvodů nelze prozradit úplně vše, co na setkání padlo, což doufáme, že chápete. Kdo nebyl, přišel tak o mnohé a zejména pak o super atmosféru a povídání ve společnosti Přémy „Kovi“ Kováře, velkého špýmaře. Věříme, že příští Kavárnu Slavia si již nenecháte ujít a dorazíte i VY!

 

 

2018-05-03 Kavárna Slavia - Přemysl Kovář 2018-05-03 Kavárna Slavia - Přemysl Kovář 2018-05-03 Kavárna Slavia - Přemysl Kovář 2018-05-03 Kavárna Slavia - Přemysl Kovář
2018-05-03 Kavárna Slavia - Přemysl Kovář

 

 

Nejnovější články

TOPlist