1530735532_cestny_10.jpg

Startujeme do sezony 2018/19 v novém...

04.07.2018

Fanklub SK Slavia Praha slaví letos 15 let od svého založení, které nám bude po celý soutěžní ročník 2018/19 připomínat jubilejní členská kartička. V průběhu sezony bychom rádi s Vámi členy Fanklubu a slávisty výročí oslavili, a to tím nejlepším možným způsobem - úspěchy naší milované Slavie. Pojďte slavit výhry, ale i sdílet případné prohry, společně s námi, staňte se členy Fanklubu a vydejme se společně vstříc nové sezoně 2018/19!

Nová podoba členské kartičky na sezonu 2018/19

Jubilejní členská kartička je opět dílem slávistického fanouška, jehož grafický návrh kartičky se vám, členům Fanklubu a slávistům, nejvíce líbil a získal nejvíce hlasů v soutěži o nejlepší podobu členské kartičky. Nejvíce hlasů získal návrh Marka Housera, který vyhrává permanentní vstupenku na Slavii na sezonu 2018/19. Výherci blahopřejeme a děkujeme i autorům všech ostatních návrhů za účast v soutěži. Věříme, že se všichni soutěžící přihlásí i v příštích letech.

Vizuály všech soutěžních návrhů včetně výsledků hlasování naleznete na webu karta.slavista.cz.

 

Informace k výrobě členských kartiček

Členské kartičky Fanklubu jsou již v přípravě v tiskárně, kde získávají finální podobu, tzn., přibudou na ní loga aktuálních partnerů Fanklubu, které našim členům poskytují různé výhody členství. Předpokládáme, že první série členských kartiček by měla být hotova již do prvního domácího zápasu.

 

Úvodní informace k nové sezóně 2018/19

Nezapoměňte si kromě členství ve Fanklubu zakoupit i permanentní vstupenku na Slavii, která se Vám několikanásobně vyplatí!

Majitel permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 má v ceně zahrnuty vstupy na všechna domácí ligová utkání základní části, domácí zápasy MOL Cupu (neplatí na finále MOL Cupu), vybraná přípravná utkání, domácí zápasy juniorky a žen, utkání ženské Ligy mistryň. Všichni permanentkáři budou mít výhodné vstupné na 3. předkolo Ligy mistrů 1 + 1 zdarma (jeden lístek si zakoupíte, druhý k němu dostanete zdarma). Permanentkáři budou cenově zvýhodněni i v dalších zápasech evropských pohárů a budou mít předkupní právo na vstupenky na exponovaná utkání domácí ligy, nadstavbovou část a samozřejmě evropské poháry.

Permanentka je přenosná, takže je možné ji komukoliv půjčit, pokud nemůžete na utkání Slavie jít. BEZ PERMICE NELZE ŽÍT, KAŽDÝ SLÁVISTA JÍ MUSÍ MÍT! :)

Podrobné informace o permicích najdete na webu Slavie zde: Permanentky Slavie na sezonu 2018/2019.

 

Podrobný postup, jak se stát členem nebo jak prodloužit členství najdete zde: Jak se stát členem.

Dětské 50,- Kč do 10 let
Studentské 100,- Kč od 10 do 26 let
(od 18 let je nutné doložit doklad o studiu)
Základní 300,- Kč od 18 do 65 let
Seniorské 100,- Kč od 65 let
ZTP 50,- Kč pro osoby tělesně postižené
(nutno doložit příslušným dokladem)

 

Vítězný grafický návrh fanklubácké kartičky na sezonu 2018/19 (přední a zadní strana).

    

 

Nejnovější články

TOPlist