1547420842_sks_fanklub_vedomostni-soutez_800x800px_2019-01_01.png

Vědomostní soutěž o jarní permanentku

07.01.2019

Rok utekl jako voda a máme zde opět leden a s ním i již tradiční novoroční vědomostní soutěž o permanentku na Slavii. Vzhledem k novému formátu fotbalové ligy a dřívějšímu začátku prvního jarního kola, jsme i my upravili formát soutěže, která bude o jedno kolo kratší a naopak bude v každém kole o jednu otázku více. Celkem na vás letos čeká 24 otázek plus případné bonusové podotázky. Přejeme hodně štěstí a správných odpovědí a mějte na paměti, „zajíci se počítají až po honu“, o čemž jsme se přesvědčili loni, kdy vedoucí soutěžící ztratil vítězství v úplně poslední otázce celé soutěže. Nevzdávejte soutěž před jejím koncem!

Pravidla soutěže

Soutěž potrvá čtyři týdny od 7. ledna do 1. února 2019. Na začátku týdne (v pondělí) bude zveřejněno šest soutěžních otázek, na které bude nutné zaslat odpovědi vždy do konce téhož týdne (do pátku). Výsledky daného kola budou zveřejněny současně s otázkami kola následujícího. Celkem tedy 24 soutěžních otázek a k některým i doplňující (bonusové) podotázky. Jarní permanentní vstupenku vyhraje soutěžící, který zašle nejvíce správných odpovědí. V případě více soutěžících se stejným počtem správných odpovědí budou rozhodovat doplňující podotázky, a pokud ani ty neurčí vítěze, bude rozhodnuto losem.

Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou, tzn. z jedné emailové adresy může být odeslána pouze jedna odpověď s jedním jménem, příjmením a telefonním číslem soutěžícího. V případě, že bude zaznamenáno podvodné jednání, nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže bude soutěžící vyřazen.

Na výhru není právní nárok. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze vyplatit v hotovosti, ani vyměňovat za jiná plnění. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu. Fanklub si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění nebo soutěž kdykoli ukončit.

Fanklub neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny telefonního čísla/e-mailové adresy nebo jejich nesprávného uvedení při registraci do soutěže nebo z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně.

 

Aktualizace 14. 1. 2019: První kolo je u konce. Do hry nám úspěšně vstoupilo 61 soutěžících, z nichž 43 odpovědělo na dosavadní otázky správně. Abychom soutěž udělali co nejnapínavější, průběžnou tabulku výsledků zveřejňovat nebudeme. Neošidíme vás ale o správné odpovědi.

První oficiální zápas sehrála Slavia proti AC Praha 25. 3. 1896 a vyhrála 5:0. Kde se tento zápas odehrál?
Na Císařské louce.

Ve kterém roce přišel do Slavie jeden z nejlepších kanonýrů všech dob, legendární Jan Košek?
1903.

Do kterého klubu přestoupil ze Slavie po EURO 1996 Vladimír Šmicer?
RC Lens.

Jaký název nese současný stadion Slavie v Edenu?
Sinobo Stadium.

Který hráč Slavie nastřílel za národní mužstvo nejvíce branek?
Anonín Puč (v 61 zápasech vstřelil 35 branek).

Ve které zemi se odehrálo první Mistrovství světa ve fotbale?
V Uruguayi (1930).

 

A nyní... BĚŽÍ DRUHÉ KOLO!

 

 

Nejnovější články

TOPlist