1552851242_img_20190314_190743.jpg

Jarní novinky ve Fanklubu Slavie

17.03.2019

Společně s postupným rozběhem jarní části fotbalové sezóny se i ve Fanklubu SKS dějí přestupy, nábory a střídání.

Největší novinkou, na kterou by měli všichni členové pamatovat, je stěhování celého sekretariátu Fanklubu. První patro, které svými kancelářemi nově obsadil přímo klub, jsme vyměnili za patro čtvrté. Máme v něm téměř dvakrát větší prostory a chystáme v nich novinky pro lepší pracovní prostředí a pohodlí jak pro nás, tak i pro všechny příchozí. Vchod skrze recepci vedle TS store zůstává stejný, jen k nám musíte vystoupat až do čtvrtého patra. K tomu doporučujeme využít výtah, pokud nejste zastánci sportování na schodech :)

Další změnou je personální "střídání" v orgánech Fanklubu. Aktuální složení Výboru a Kontrolní komise, které vzešlo z Valné hromady na konci roku 2018 a po únorové ustavující schůzi, je následující:

Výbor:
Tomáš Dvorský - předseda
Marek Houser - místopředseda
Miloslav Kočí - jednatel
Jana Sixtová
Karel Kunst
Ing. Petra Pakostová
Ivo Zajíc

Kontrolní komise:
Josef Čáslavka
Jan Formánek
Jiří Horák

Pracujeme na novém konceptu výjezdů, aby ještě více vyhovovaly fanouškům. Těšit se můžete také na pravidelné soutěže a obecně zábavnější komunikaci na sociálních sítích.

Na závěr doplníme ještě příznivou zprávu, že společně se sportovními výkony Slavie roste také počet našich členů. Nyní je nás cca 550, přičemž největší nárůst jsme pochopitelně zaznamenali v posledních dnech a týdnech po úspěšném tažení ligou i Evropskou ligou. Věříme, že v duchu hesla "po výhře, po prohře" bude počet členů nadále růst i v dalším období, ať už jakkoli úspěšném.

Děkujeme za dosavadní přízeň!

 

Nejnovější články

TOPlist