1553087929_warning.jpg

Aktuální informace k náboru do Fanklubu a k utkáním s Chelsea

20.03.2019

Aktuální nárůst zájmu o členství a vstupenky na utkání s Chelsea nás nutí ujasnit několik věcí. Prosíme všechny členy a zájemce o členství o pozorné přečtení tohoto článku.

Úvodem bychom rádi zmínili, že nás velmi těší zvýšený zájem o členství ve Fanklubu Slavie. Počet našich členů raketově vystřelil přes 600 a v posledních dnech a hodinách překonává další a další milníky. Tuto skutečnost pochopitelně přisuzujeme skvělým sportovním výsledkům týmu a zejména spanilému tažení Evropskou ligou. Nebudeme se pouštět do teorií, nakolik jsou noví žadatelé o členství “opravdovými Slávisty” či pouze vychytralými zájemci o lístky na Chelsea, nicméně jsme nuceni nastavit a ujasnit několik věcí…

 

Rychlost přijímání

Nové členy vítáme a postupně registrujeme. Tento proces ovšem vyžaduje několik dílčích kroků a reálně se o něj stará jeden člověk. Z toho důvodu nelze žádosti vyřizovat obratem a kompletní registrace (evidence platby, výroba členské kartičky, registrace člena u Slavie, registrace kódu u Ticketportalu atd...) může v tomto hektickém období trvat několik dnů či dokonce týdnů.

 

Šance na získání vstupenek na domácí utkání s Chelsea

Podle aktuálních informací uvolní Slavia vstupenky tradičně nejprve permanentkářům s předkupním právem. Až v případě nevyprodání vstupenek v této vlně, což považujeme za velmi nepravděpodobné,  by byly lístky nabídnuty členům Odboru přátel a Fanklubu. Upřímně tedy varujeme, aby si členové FK, kteří spoléhají na naši pomoc, nedělali velké naděje. Počty jsou totiž velmi jednoduché. V současnosti je cca 9 000 majitelů permanentek. Pokud si každý koupí jednu vstupenku navíc, a věřte, že většina ano, je to 18 000 prodaných míst. K tomu je nutné připočítat vstupenky pro partnery Slavie, vedení, kabinu A-týmu či ostatních týmů Slavie od žen po mládež. A jelikož kapacita Edenu (bez sektoru hostí) činí 19 020 míst, každý si tak může lehce spočítat, kolik vstupenek (ne)zbude pro členy FK a OP.

 

Šance na získání vstupenek na Stamford Bridge a účast na výjezdu

Podle aktuálních informací bude mít Slavia k dispozici cca 2 000 vstupenek do hostujícího sektoru. Rozhodnutí o prodeji je samozřejmě nejprve na domácím londýnském klubu a poté na Slavii, která znovu rozhodne o klíči pro prodej. My nyní nevíme v podstatě nic a je zbytečné se nás proto ptát. Autobusový výjezd na venkovní zápas se snažíme postupně plánovat, nicméně jsme limitováni zmíněným nedostatkem informací o vstupenkách. O případných pravidlech pro registraci na zájezd vás budeme co nejdříve informovat. Registrace v této chvíli neprobíhá.

 

Nejnovější články

TOPlist