1554059885_1553087929_warning.jpg

Důležité informace k přihlašování do Fanklubu

31.03.2019

Neustávající zájem o členství ve Fankubu nás nutí opětovně ujasnit několik věcí. Prosíme všechny členy a zájemce o členství o pozorné přečtení tohoto článku.

Úvodem bychom rádi zmínili, že nás velmi těší zvýšený zájem o členství ve Fanklubu Slavie. Počet našich členů raketově roste, aktuálně atakuje metu 700 a lze jen těžko odhadovat, kde se nakonec zastaví...

Tento zájem má včak i svá úskalí - jednak rychlost přijímání nových členů a délka členství.

 

Rychlost přijímání

Nové členy vítáme a postupně registrujeme. Tento proces ovšem vyžaduje několik dílčích kroků a reálně se o něj stará jeden člověk. Z toho důvodu nelze žádosti vyřizovat obratem a kompletní registrace (evidence platby, výroba členské kartičky, registrace člena u Slavie, registrace kódu u Ticketportalu atd...) může v tomto hektickém období trvat několik dnů či dokonce týdnů.

Pracovnice sekretariátu je plně vytížena, pracuje i o přesčasech, ale stále je to málo. Bohužel den má jen 24 hodin, je jen člověk a nikoliv robot. Prosíme proto všechny zájemce o členství o trpělivost. Jakmile bude proces registrace dokončen, obdržíte email s členským číslem a kódem Ticketportálu.

Děkujeme!

 

Délka členství             

Rádi bychom upozornili i na jednu důležitou věc, a to délka členství ve Fanklubu, které je sezonní a členské příspěvky platí vždy na probíhající sezonu s platností od 1.7. stávajícího roku do 31.7. následujícího roku. Tzn. aktuální členství na právě probíhající sezonu 2018/19 končí 31.7.2019!

Přihlašování a platba členských příspěvků na další sezonu 2019/20 bude možné až od 1.7.2019!

 

Nejnovější články

TOPlist