1556455317_sks_fanklub_vyjezd_1819_800x800px.png

Útok na titul - stovkou na Liberec

26.04.2019

KDO CHCE TITUL, JEDE DO LIBERCE!!! V sobotu 4. května začíná historicky první nadstavbová část první ligy. SK Slavia Praha vyjíždí na hřiště libereckého Slovanu a bude potřebovat pomoc každého z nás, každého slávisty. Pojďte Slavii vytvořit opět fantastickou podporu, třeba jako na Stamford Bridge. Pro slávisty bude vyhrazena celá západní tribuna s kapacitou cca 2 000 míst a další slávisté budou jistě i na ostatních tribunách. Teď nesmí žádný slávista sedět doma či v hospodě u televize, teď musíme všichni do Liberce ať jsme na stadionu U Nisy domácím týmem MY, SLAVIA! Pro členy Fanklubu a Odboru přátel je výjezd za 100 korun.

Výjezd do Liberce, sobota 4.5.2019 od 20:00 hod.


Člen FK/OP Nečlen
Cena výjezdu 100 Kč 250 Kč
Vstupenka - zakoupí si každý sám online přes Ticketportal
300 Kč
Registrace přihlášek přes formulář (poté až přímo u busu u stewarda)
pátek 3.5.2019, 18:00 hod.
Odjezd na výjezd stadion Eden (sraz 15 minut před odjezdem!) sobota 4.5.2019, 17:00 hod.

 

POZOR! Prosíme plaťte jen cenu výjezdu. Vstupenku si zakoupí každý sám prostřednictvím sítě Ticketportal, podrobnosti na webu Slavie Informace pro fanoušky do Liberce

 

Možnosti přihlášení (registrace)

 1. pomocí registračního formuláře nebo přes odkaz REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
 2. osobně v sekretariátu Fanklubu, kde můžete výjezd rovnou i zaplatit (otevírací doba - POZOR sektretariát přestěhován z 1. do 4. patra!)

V případě dotazů pište na kontaktní email vyjezdy@slavista.cz.

Uporozňujeme, že až po zaplacení jste definitivně přihlášeni na výjezd a máte rezervované místo v buse!

 

Možnosti placení

 1. převodem či vkladem na účet FK
  po potvrzení přihlášky proveťe platbu převodem či vkladem na účet FK u FIO banky na číslo účtu 2100391829/2010,
  - jako variabilní symbol uveďte 31
  - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, resp. jméno přihlašované osoby (všech přihlašovaných osob).  Ověření platby můžete učinit na emailu vyjezdy@slavista.cz. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet FK nejpozději v temínu uvedeném v tabulce!
 2. v hotovosti v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba - POZOR sektretariát přestěhován z 1. do 4. patra!)

V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Možnosti nástupu po cestě (mino Prahu)

 1. Kdekoliv po cestě, kde bude možné rozumně sjet z dálnice (hlavní cesty), následně se vrátit a pokračovat v cestě. Nejlépe čerpací stanice.

Přípané jiné místo nástupu bude domluveno přímo se stewardem.

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička.

Zaplacením ceny výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem, který je v platnosti po celou dobu výjezdu. V případě jeho porušení má Fanklub (steward) případně samotný přepravce (řidič) právo cestujícího z přepravy vyloučit, a to bez jakékoli náhrady.

Vyplněním přihlášky a zaplacením výjezdu souhlasí cestující se zpracováním a uchováním osobních údajů a předávání osobní dat v rámci volného pohybu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů (GDPR).

 

 

Nejnovější články

TOPlist