1562008106_sks_fanklub_predsezonni-nabor_800x800px_permice_rodinny-sektor-plusvychod.png

Přidej se k Fanklubu a ušetři...

01.07.2019

V pondělí 1. července startuje nový ročník fotbalové sezony 2019/20 a na jeho prahu stojí Slavia s těžkým úkolem obhajoby mistrovského titulu, poháru MOL CUP a prázdninové play-off Ligy mistrů. Už v minulé sezoně byli fanoušci ne 12., ale i 13. hráč Slavie. Pojď do boje se Slavií opět společně, přidej se k Fanklubu a ušetři. Členstvím získáš celou řadu výhod a zejména pak slevu na vstupenky a permanentku Slavie včetně přednostního nákupu lístků na atraktivní zápasy včetně evropských pohárů. Neváhej a přidej se k Fanklubu ještě dnes!

* Cenové porovnání vstupného na grafice vychází z cen vstupenek a permanentek na Slavii v sezoně 2018/19.

 

V nové sezóně opět nová členská kartička

Již několik let je tradicí Fanklubu soutěž o nejlepší podobu členské kartičky. Nejinak tomu bylo, resp. je i letos, kdy jste Vy fanoušci nejprve navrhli a hlasováním i vybrali podobu členské kartičky na novou sezonu 2019/20 - vizuál najdete na konci článku. Autorem vítězného návrhu a současně výhercem permanentní vstupenky na nadcházející sezonu je David Hes. Výherci blahopřejeme a děkujeme i autorům všech ostatních návrhů za účast v soutěži. Věříme, že se všichni soutěžící přihlásí i v příštích letech.

Vizuály všech soutěžních návrhů včetně výsledků hlasování naleznete na webu karta.slavista.cz.

 

... a také nová pracovnice sekretariátu

Kromě nové členské kartičky na Vás v sezoně 2019/20 čeká i nová pracovnice sekretariátu Fanklubu. Po mnoha letech skončila paní Alena Hodboďová, kterou vystřídala slečna Veronika Mašková. Věříme, že s Veronikou budete stejně spokojeni jako s Alenkou, se kterou se nicméně budete moci potkávat i nadále jako například ve fanzonách u stánku Fanklubu. Alence děkujeme za poctivé a věrné služby a přejeme mnoho sešívané radosti.

 

Informace k výrobě členských kartiček

Aktuálně pracujeme na finálním návrhu členské kartičky, kde je nutné aktualizovat zejména loga partnerů Fanklubu, kteří našim členům poskytují různé výhody členství. V nejbližších dnech bude finální podoba odeslána do tiskárny tak, aby první série členských kartiček byla hotova do prvního domácího zápasu, tj. 27. července.

 

Úvodní informace k nové sezoně 2019/20

Nezapomeňte si kromě členství ve Fanklubu zakoupit i permanentní vstupenku na Slavii, která se Vám několikanásobně vyplatí!

Majitelé permanentní vstupenky si mohli v loňském roce zjistit, že permanentka se opravdu vyplatí a její cena se mnohonásobně vrátí. Nejen v investovaných penězích, ale i přednostním nákupu vstupenek na atraktivní zápasy. 

Nezapomínejte ale také na členství ve Fanklubu, které Vám přináší celou řadu výhod, a to nejen u partnerů Fanklubu, ale i dalších slev na vstupenky a či permanentku Slavie. Samozřejmostí je také přednostní nákup vstupenek na atraktivní zápasy, které si navíc můžete objednat i prostřednictvím objednávkového servisu vstupenek Fanklubu. Členstvím ve Fanklubu ušetříte například až 369 Kč při nákupu permanentky do rodinného sektoru.

 

Podrobný postup, jak se stát členem nebo jak prodloužit členství najdete zde: Jak se stát členem.

Dětské 50,- Kč do 10 let
Studentské 100,- Kč od 10 do 26 let
(od 18 let je nutné doložit doklad o studiu)
Základní 300,- Kč od 18 do 65 let
Seniorské 100,- Kč od 65 let
ZTP 50,- Kč pro osoby tělesně postižené
(nutno doložit příslušným dokladem)

 

Vítězný grafický návrh fanklubácké kartičky na sezonu 2019/20 (přední a zadní strana).

 

 

Nejnovější články

TOPlist