1568200710_tickets.jpg

Vyjádření Fanklubu k překupníkům vstupenek na LM

11.09.2019

Společně s postupem a nalosováním soupeřů zvučných jmen do základní skupiny Ligy mistrů se na veřejnosti objevily pochybné zdroje k nákupu vstupenek či celých balíčků na domácí utkáni Slavie. Nejen členům Fanklubu doporučujeme přečtení tohoto článku!

Slávisti,

zaregistrovali jsme množství nabídek prodeje vstupenek na zápasy Ligy mistrů přes aukční weby, inzertní servery a pochybné portály. Rizika takového nákupu spočívají především v tom, že lze jednu e-vstupenku s unikátním kódem prodat opakovaně. Reálně proto hrozí, že naletíte podvodníkovi a na utkání se nedostanete. Zároveň můžete za neuskutečněný zážitek zaplatit velmi vysokou cenu. Vstupenky proto kupujte pouze v oficiálním předprodeji u pokladen v Edenu a v síti Ticketportal podle kalendáře zveřejněného na webu Slavie.

A upozorňujeme, že to platí i naopak. Pokud se některého utkání nebudete moci zúčastnit, velmi zvažte, jakou formou svou vstupenku pošlete dál. Slavia přijala řadu opatření, aby přeprodeji zamezila a nabídku mimo oficiální prodejní kanály sleduje. Fanklub ji v boji proti překupnickým praktikám podporuje.

Klub i hráči si v hledišti zaslouží věrné sešívané, kteří naše borce poženou za co nejlepším výkonem!

 

Nejnovější články

TOPlist