1572256454_fanklub_point.png

Sekretariát Fanklubu bude v dny zápasů Slavie uzavřen!

18.10.2019

Úspěchy a vzestup fotbalové Slavie s sebou přinesly i nárůst členů Fanklubu, kterých je již více než tisícovka. Tento fakt nás velmi těší, ale bohužel se s ním pojí i jedna nemilá zpráva.

S narůstajícími počty členů úměrně narůstá také počet osob, které před utkáními Slavie přicházejí do sekretariátu. Bohužel tak dochází k nekontrolovanému pohybu osob po budově stadionu od vstupní recepce až po čtvrté patro, kde sídlíme. Někteří lidé místo do sekretariátu omylem zabloudili do kanceláří Slavie či dokonce až k VIP prostorám klubu.

Na základě tohoto faktu se klub, jehož prostory Fanklub využívá, rozhodl, že již nebude možné před zápasy Slavie umožněn volný pohyb osob po budově a nebude tak možné otevřít sekretariát a zpřístupnit jej pro členy Fanklubu a případně další fanoušky Slavie. Toto omezení vchází v platnost počínaje sobotním zápasem Slavie s Příbramí.  

Prozatím se nám podařilo zajistit alespoň tzv. FANKLUB POINT na pokladnách číslo 2, kde však bude prozatím možné využít pouze omezené služby sekretariátu, tj. vyzvedávat členské kartičky nebo objednané vstupenky, přihlášení na výjezdy a v omezené výši i možnost hotovostní platby.

Jsme si vědomi skutečnosti, že spousta z vás využívala sekretariát zejména před zápasy Slavie i k vyřizování jiných věcí či jen jako místo setkání. Ve spolupráci se Slavií proto hledáme jiné možné řešení, jak našim členům nadále poskytovat plný servis i v den zápasů Slavie.

Váš Fanklub

 

 

Nejnovější články

TOPlist