1578928573_s0.png

Vědomostní soutěž o dres Slavie 2020

13.01.2020

Sešívaní fanoušci, vítejte v roce 2020, na jehož začátek jsme pro vás připravili tradiční soutěž. Tentokrát ale s netradiční výhrou. Nebudeme soutěžit o jarní permanentku, ale o DRES SLAVIE. V boji o něj na vás čeká pět soutěžních kol a hromada lehčích i těžších otázek. V tomto článku naleznete nejen kompletní pravidla, ale postupně také soutěžní formuláře a následně i odpovědi na otázky. Hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Termín

Soutěž trvá pět týdnů - od pondělí 13. ledna do pátku 14. února 2020. Výsledky budou zveřejněny v pondělí 17. února. Na začátku týdne (v pondělí) bude v tomto článku zveřejněn formulář s soutěžními otázkami, k jehož vyplnění mají soutěžící čas do pátku do 23:59. Výsledky daného kola budou zveřejněny současně s otázkami kola následujícího (za formulářem, dole na konci stránky).

Kola soutěže (možnost vyplňení formulářů):

1. KOLO 13. - 17. ledna 2019 - ukončeno

2. KOLO 20. - 24. ledna 2019 - ukončeno

3. KOLO 27. - 31. ledna 2019 - běží

4. KOLO 3. - 7. února 2019

5. KOLO 10. - 14. února 2019

Systém

V soutěži bude minimálně 25 soutěžních otázek (každý týden 5), případně i otázky bonusové. V minulých letech jste totiž byli velmi pečliví a souboje o výhru jsou stále napínavější a těsnější. Dres vyhraje soutěžící, který v součtu získá nejvíce správných odpovědí. V případě více soutěžících se stejným počtem správných odpovědí budou rozhodovat doplňující podotázky, a pokud ani ty neurčí vítěze, bude rozhodnuto losem.

Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou, tzn. z jedné e-mailové adresy může být odeslána pouze jedna odpověď s jedním jménem, příjmením a telefonním číslem soutěžícího. V případě, že bude zaznamenáno podvodné jednání, nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže, bude soutěžící vyřazen.

Právní upozornění

Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním odeslaných údajů. Ty nebudou poskytnuty žádné třetí straně a poslouží pouze jako kontakt pro případnou výhru. Na žádost soutěžících mohou být jejich data po soutěži vymazána. Jméno a příjmení výherce bude zveřejněno na webu a na profilech na sociálních sítích Fanklubu.

Na výhru není právní nárok. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze vyplatit v hotovosti, ani vyměňovat za jiná plnění. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu. Fanklub si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění nebo soutěž kdykoli ukončit.

Fanklub neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny telefonního čísla/e-mailové adresy nebo jejich nesprávného uvedení při registraci do soutěže nebo z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně.

Formulář s otázkami pro 2. KOLO:

(Pozor: Po kliknutí na Další se formulář přepne na zadání kontaktních údajů, čímž se "zkrátí" a je potřeba rolovat zpět nahoru)

Předchozí otázky a správné odpovědi:

- Historicky první zápas odehráli fotbalisté Slávie 25.3.1896 na Císařské louce. Které mužstvo

bylo jejím soupeřem? AC Praha

- Hlavní tribuna stadionu Slávie v Edenu je pojmenovaná po Johnu Williamu Maddenovi.

Kolik roků tento legendární Skot přezdívaný Dědek působil ve Slávii jako trenér? 25 (1905 – 1930)

- Kolik pohárových zápasů řízených UEFA (Evropská liga + Liga mistrů) sehrála Slávie v kalendářním roce 2019? 14 (po dvou zápasech KRC Genk, Sevilla FC, Chelsea FC, CFR Kluž, Inter Milan, Borussia Dortmund, FC Barcelona)

- V kvalifikaci na EURO 2020 porazil 11.10. národní tým v Edenu fotbalisty Anglie 2:1. Kolik

fotbalistů Slávie nastoupilo v tomto utkání? (Souček, Coufal, Bořil a Masopust)

- Mezi jakými rivaly je označováno derby jako Superclásico? Boca Juniors – River Plate

Vznik Slavie sahá až do konce 19. století, kde byla v listopadu 1892 na valné hromadě literárního a řečnického spolku ve Vodičkově ulici založena pod názvem: Akademický cyklistický odbor Slavia (ACOS)

- Předchůdcem Ligy mistrů a Poháru mistrů evropských zemí byl Středoevropský pohár nazývaný také jako Mitropa Cup. Ve kterém roce tuto soutěž Slavia vyhrála? 1938

Milan Škoda, který přestoupil do tureckého Rizesporu a 16. 1. oslavil své 34. narozeniny, je v historii samostatné ligy nejlepším střelcem Slavie. Kolik ligových gólů v jejím dresu vstřelil? 77 (celkem Milan Škoda vstřelil 94 ligových gólů, 17 gólů vstřelil v dresu Bohemians)

Který český fotbalista jako první získal ocenění Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy? Josef masopust v roce 1962

Posledním vítězem Ligy mistrů se stal Liverpool FC. Kolikrát celkem tento slavný klub vyhrál Ligu mistrů (LM) nebo Pohár mistrů evropských zemí (PMEZ)? 6x (1977, 1978, 1981, 1984, 2005 a 2019)

 

Nejnovější články

TOPlist