13. 04. 2023

Přihlašování do Fanklubu na sezonu 2022/23 ukončeno

Výbor Fanklubu rozhodl, že k dnešnímu dni, tj. 13.4.2023 ukončuje přihlašování či prodloužení členství na stávající sezonu 2022/23.

Úvodem je nutné zopakovat, že členství ve Fanklubu není na kalendářní rok, ale na sezonu a je vždy v souběhu s příslušnou fotbalovou sezonou.

Důvody ukončení přihlašování/prodlužování členství na tuto sezonu jsou především dva.

  1. Členství ve Fanklubu je na sezónu, tzn. aktuální platí formálně do 31. května 2023, ale fakticky je jen do 27. května, kdy se hraje poslední zápas nadstavby a Fortuna liga končí. Do konce sezony tedy zbývá jen 6 týdnů. Protože ale neexistuje žádné zkrácené členství, přijde nám nečestné a nesmyslné, chtít po vás fanoušcích zaplatit na tak krátkou dobu celoroční příspěvek v plné výši.
  2. Fotbalový ročník se blíží ke svému vrcholu a Slavii tak čekají atraktivní zápasy nejen v lize, ale i v domácím poháru, o které bude mezi fanoušky zvýšený zájem. Chceme proto zvýhodnit členy Fanklubu, kteří mají platné členství po celou sezonu, nebo její převážnou část a nepřihlašují se až na konci sezony za účelem vidiny zisku vstupenek na atraktivní zápasy vrcholu sezony.

Věříme, že tento náš krok pochopíte. Pokud jste mezi těmi, kteří si členství chtěli pořídit právě v nejbližších dnech, můžeme pouze doporučit, abyste si členství nepořizovali na poslední chvíli, ale s dostatečným předstihem, nejlépe již na začátku příslušné sezony. Můžete tak nejen čerpat "Výhody členství" po celou sezonu, ale vyvarujete se i případného stresu „Jak získat slevový kód ticketportalu“ pro nákup vstupenky či permice.

Přihlašování/prodlužování členství na sezonu 2023/24 spustíme po skončení stávající sezony, pravděpodobně již od 1. června 2023, tak, aby zájemci o členství na novou sezonu jej měli aktivní s předstihem, ještě než bude spuštěn prodej permanentek na Slavii na sezonu 2023/24.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem