12. 05. 2024

Přihlašování do Fanklubu na sezónu 2023/24 ukončeno!

Výbor Fanklubu rozhodl, že k dnešnímu dni, tj. 15.4.2024 ukončuje přihlašování či prodloužení členství na stávající sezónu 2023/24.

Úvodem je nutné zopakovat, že členství ve Fanklubu není na kalendářní rok, ale na sezónu a je vždy v souběhu s příslušnou fotbalovou sezónou.

Důvody ukončení přihlašování/prodlužování členství na tuto sezónu jsou především dva.

  1. Členství ve Fanklubu je na sezónu, tzn. aktuální platí formálně do 31. května 2024, ale fakticky je jen do 25. května, kdy se hraje poslední zápas nadstavby a Fortuna liga končí. Do konce sezóny tedy zbývá jen pár týdnů. Protože ale neexistuje žádné zkrácené členství, přijde nám nečestné a nesmyslné, chtít po Vás fanoušcích zaplatit na tak krátkou dobu celoroční příspěvek v plné výši.
  2. Fotbalový ročník se blíží ke svému vrcholu a Slavii tak čekají atraktivní zápasy v lize, o které bude mezi fanoušky zvýšený zájem. Chceme proto zvýhodnit členy Fanklubu, kteří mají platné členství po celou sezónu, nebo její převážnou část a nepřihlašují se až na konci sezóny za účelem vidiny zisku vstupenek na atraktivní zápasy vrcholu sezóny.

Věříme, že tento náš krok pochopíte. Pokud jste mezi těmi, kteří si členství chtěli pořídit právě v nejbližších dnech, můžeme pouze doporučit, abyste si členství nepořizovali na poslední chvíli, ale s dostatečným předstihem, nejlépe již na začátku příslušné sezony. Můžete tak nejen čerpat "Výhody členství" po celou sezonu, ale vyvarujete se i případného stresu „Jak získat slevový kód ticketportalu“ pro nákup vstupenky či permice.

Přihlašování/prodlužování členství na sezónu 2024/25 spustíme po skončení stávající sezóny, pravděpodobně již od 1. června 2024, tak, aby zájemci o členství na novou sezónu jej měli aktivní s předstihem, ještě než bude spuštěn prodej permanentek na Slavii na sezónu 2024/25.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem