22. 04. 2023

Vstupenky na finále MOL Cupu pro členy Fanklubu

Letošní finále MOL Cupu slibuje nadmíru atraktivní střetnutí, neboť o domácí pohár se Slavia střetne se svým odvěkým rivalem z Letné. 306. derby pražských S odehraje ve středu 3. května od 19 hodin v Epet Aréně.

Pořadatelem utkání je Fotbalová asociace České republiky, která rozdělila vstupenky rovným dílem mezi Slávisty a Sparťany. Slavia pak podstatnou část vstupenek vyhradila pro permanentkáře s největším počtem návštěv v Edenu. Dle vzájemné dohody poskytla Slavia část vstupenek i fanouškovským organizacím, z nichž malé množství získal i Fanklub.

 

Vstupenky pro členy Fanklubu

Výbor rozhodl, že vstupenky budou přednostně nabídnuty nejvěrnějším členům, a to mimopražským členům Fanklubu s délkou členství 15 a více let. Tito členové obdrží během víkendu e-mail s datem, do kdy je nutno vstupenku závazně objednat/zaplatit. Pokud přednostní nabídky v daném termínu nevyužijí, budou vstupenky nabídnuty dalším v pořadí, tj. mimopražským členům s délkou členství 14 let.

Pokud spadáte do výše uvedené kategorie „15+“, nemusíte čekat na e-mail od nás a můžete objednávku učinit sami na e-mailu sekretariat@slavista.cz. Délka členství a adresa, tj. nárok na vstupenku bude zkontrolován podle údajů v členské databázi.

 

Omlouváme se všem členům Fanklubu, na které se v souvislosti s nastavením metodiky rozdělení vstupenek nedostalo a věříme, že záměr a spravedlnost nastaveného modelu pochopí.

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Prodej vstupenek na finále MOL Cupu. 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy