"> Vyražte do Budějovic za Slavií! Lístky již k dispozici i pro nečleny a stále pro členy za zvýhodněnou cenu! | Fanklub SK Slavia Praha
21. 07. 2023

Vyražte do Budějovic za Slavií! Lístky již k dispozici i pro nečleny a stále pro členy za zvýhodněnou cenu!

V neděli 30. července vyráží Slavia na první venkovní zápas sezóny 2023/24 do Českých Budějovic. Na zápas vyrážíme společně "slávistickým" vlakem. Členové Fanklubu mají možnost zakoupení vstupenky za zvýhodněnou cenu. Nečlenům stačí registrace ke koupi vstupenky. Zbývá posledních pár lístků do kotle Slavie!

 

Doprava

Do Budějovic jedeme "slávistickým" vlakem IC 535 Jižní expres, který vyráží z Prahy Hlavního nádraží ve 12:21. Slavia aktuálně jedná s Českými drahami o zastavení v zastávce Praha - Eden. Sledujte web Slavie, kde budou informace k vlaku aktualizovány.

Od nádraží se přesuneme společně pochodem na stadion.

Zpět po zápase z Budějovic se pojede vlakem EC 334 Jižní expres v 17:57, přičemž i na zpáteční cestě jedná Slavia o zastavení v Edenu.

 

Vstupenka na zápas

Cena vstupenky 300 Kč, pro členy Fanklubu 250 Kč.

Vstupenky za sníženou cenu jsou určeny pouze pro členy Fanklubu a to v počtu jeden lístek na osobu (1 člen = 1 vstupenka). Pokud by se vstupenky nevyprodaly do úterý 25.7., bude možnost koupě i pro nečleny za plnou cenu.

  • Objednávka a platba online přes WEB.
    DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME, že při platbě převodem musí být platba připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována! V případě platby v hotovosti musí být vstupenka zaplacena a vyzvednuta nejpozději do úterý 25.7., v opačném případě bude objednávka stornována!
  • Nebo je možné zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde si můžete vstupenky i vyzvednout.

 

POZOR, VSTUPENKY JSOU POUZE TIŠTĚNÉ, NELZE JE POSLAT ELEKTRONICKY, JE NUTNÉ JE VYZVEDNOUT OSOBNĚ!!!

  • Vstupenky budou k vyzvednutí osobně od soboty 22.7. do úterý 25.7. v sekretariátu Fanklubu v otevírací době (viz níže).
  • Pokud vstupenku zaplatíte převodem/kartou online, předá Vám ji steward Fanklubu ve vlaku nebo před stadionem v Českých Budějovicích. V tomto případě je bezpodmínečně nutné uvést v objednávce platný telefonický kontakt, aby se s Vámi mohl steward spojit a lístek předat!

 

Otevírací doba sekretariátu

  • sobota 22.7. 17:00-17:30 hod. (před zápasem s Hradcem Králové)
  • pondělí 24.7. 18-21 hod.
  • úterý 25.7. 18-21 hod.

 

Podrobnosti k zápasu, vstupenkám, dopravě a pochodu na webu Slavie Informace pro fanoušky do Budějovic

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem