"> Do Ženevy autobusem na Slavii - OBJEDNÁVKY UKONČENY! | Fanklub SK Slavia Praha
07. 09. 2023

Do Ženevy autobusem na Slavii - OBJEDNÁVKY UKONČENY!

Na první zápas základní skupiny Evropské ligy Servette FC Geneve – SK Slavia Praha, který se hraje ve čtvrtek 21. září od 18:55, vyrážíme autobusem "na otočku".

  1. Pro přihlášení na výjezd, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd.

 

Doprava na zápas

Osoby mladší 18 let včetně 2000,- Kč

Ostatní 2500,- Kč

*) Osobám mladším 18 let se zlevněná cena nezobrazuje automaticky. Pro úhradu zlevněné ceny kontaktujte sekretariat Fanklubu sekretariat@slavista.cz, kde po prokázání věku obdržíte slevový kupón.

Přihlášení probíhá online přes WEB nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete výjezd rovnou zaplatit. Při platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Odjezd autobusu ve středu 20. září ve 20:00 hodin od stadionu Eden (parkoviště u vstupu 1)Sraz 15 minut před odjezdem. Návrat ihned po konci zápasu Ženeva - Slavia.
Zastávka Plzeň (OC Olympia) cca ve 21:15 hodin. Případné jiné místo nástupu po trase Praha - Rozvadov napište do poznámky.

 

Vstupenka na zápas

Vstupenka není součástí výjezdu, ale je pro všechny cestující zajištěna a bude doplacena později, jakmile bude známa její cena. 

 

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění není součástí výjezdu, doporučujeme, aby si je každý účastník zajistil. 

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupující s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem