25. 02. 2024

Do Milána autobusem Fanklubu + samotné vstupenky, veškerý prodej ukončen!!!

Fanklub vypravuje autobus na zápas osmifinále Evropské ligy AC Milán – SK Slavia Praha, které se hraje ve čtvrtek 7. března 2024 od 21:00 hodin.

V nejbližších dnech budeme přihlášeným a zaplaceným účastníkům výjezdu posílat e-mailem bližší info (dokud se nám nesejdou všechny informace od busu a vstupenky od Slavie)

 

Slávisté, prosíme Č T Ě T E !!!

Na základě opakujících se dotazů uvádíme nejčastější a připojujeme odpovědi. Prosíme vás současně o shovívavost a trpělivost než například odpovíme na váš email. Jsme jen lidé, máme svou vlastní práci a děláme to pro Vás v našem osobním volnu. Množství dotazů je extrémní a nestačíme odpovídat obratem. Navíc některé vaše dotazy a vzkazy jsou velmi nevybíravé a neslušné.

Děkujeme.

 1. Pokud již máte uživatelský profil z minulosti (už jste jel/a na výjezd nebo nakupoval/a v eshopu), nevytvářejte nový, ale přihlaste se do již existujícího profilu.
 2. Pro přihlášení na výjezd, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
 3. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
 4. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit pouze jeden výjezd, tj. pro každou přihlašovanou osobu musíte použít registraci přihlašované osoby.

 5. V objednávce do poznámky uveďte
  • veškeré požadované informace pro jmenný ticketing a výjezd (jméno, příjmení, datum narození, telefon, e-mail)
  • pokud chcete nastoupit mimo Eden - napište přesné místo (např. čerpací stanice a příslušný km dálnice D5)
  • pokud chcete sedět s někým vedle sebe v autobuse - napište s kým, nejlépe všechna jména (např. Plánička+Puč+Bican)
  • pokud chctete zajistit bezplatné parkování u stadionu Eden - napište RZ auta

 

 

Cena výjezdu včetně vstupenky

 • členové Fanklubu 2500,- Kč
 • ostatní 2800,- Kč
 • osoby mladší 15 let včetně sleva 300,- Kč*
  *) Osobám mladším 15 let se zlevněná cena nezobrazuje automaticky. Pro uplatnění slevy kontaktujte sekretariat Fanklubu sekretariat@slavista.cz, kde po prokázání věku obdržíte slevový kupón.

Přihlášení probíhá online přes WEB nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete výjezd rovnou zaplatit. Při platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

V ceně výjezdu je doprava Praha - Milán a zpět a cestovní pojištění.

Odjezd autobusu ve středu 6. března večer od stadionu Eden, přesný čas a místo bude upřesněnoSraz 15 minut před odjezdem. Návrat ihned po konci zápasu Milan - Slavia.
Zastávka Plzeň (OC Olympia). Případné jiné místo nástupu po trase Praha - Rozvadov napište do poznámky.

 

Storno podmínky výjezdu

 • od 26.2. storno poplatek 100% ceny výjezdu

 

Vstupenka na zápas

Vstupenka je tištěná, je součástí výjezdu a každý účastník výjezdu obdrží vstupenku v autobusu!

POZOR, ČTĚTE!!! Pro toto utkání platí jmenný ticketing. - Informace k výjezdu do Milána

Upozorňujeme fanoušky, že při objednávce výjezdu je potřeba vyplnit správně veškeré požadované údaje, které musí být uvedeny na vstupence a budou se kontrolovat při vstupu. Pokud se budou údaje na lístku lišit oproti předloženému dokladu totožnosti, nebude fanoušek na stadion vpuštěn. U vstupu je nutné předložit fyzickou vstupenku a při ztrátě není možné vystavit duplikát.

Pro potřeby výjezdu a ticketingu je nutné uvést všechny níže uvedené údaje (uveďte v objednávce do poznámky):

 • Jméno a příjmení
 • Datum narození
 • Telefon
 • E-mail (pro účel zaslání pokynů k výjezdu)

 

Parkování v Edenu po dobu výjezdu

Pro mimopražské slávisty, kteří přijedou do Prahy autem, je možné zajistit bezplatné parkování v Edenu na parkovišti P4. Pokud máte o parkování zájem, uveďte to do poznámky v objednávce výjezdu a připojte registrační značku auta.

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupující s podmínkami výjezdu a přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem