03. 10. 2023

Autobusem Fanklubu do Liberce!

V jedenáctém kole Fortuna Ligy se Slavia představí opět venku, v neděli 8.10.2023 od 18:00 hodin hrajeme v Liberci. Fanklub opět ve spolupráci s Odborem přátel vypravuje na zápas autobus. Pojeďte tedy s námi podpořit Slavii na cestě za dalším vítězstvím!

  1. Pro přihlášení na výjezd, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd.

 

Doprava na zápas

Cena výjezdu činí 200,- Kč.

Přihlášení probíhá online přes WEB nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete výjezd rovnou zaplatit. Při platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Odjezd autobusu ve 16:00 hodin od stadionu Eden (parkoviště u vstupu 1)Sraz 15 minut před odjezdem.

 

Vstupenka není součástí výjezdu, každý si jí zajistí individuálně. 

 

Vstupenky na zápas

Pro fanoušky Slavie bude k dispozici celá západní tribuna, na kterou se vejde 2000 fanoušků! Tento sektor je určen pouze pro fanoušky Slavie a doporučujeme koupi lístků právě do tohoto sektoru. Na ostatní tribuny nedoporučujeme chodit se slávistickými symboly.

Vstupenky do sektorů určených pro naše fanoušky (Západní A-F) jsou v prodeji online zde! Na pokladnách u cyklostezky za západní tribunou budou vstupenky v prodeji v den zápasu od 16:00. V prodeji budou do vyprodání nebo do začátku zápasu.

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupující s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR). 

 

Podrobnosti k zápasu na webu Slavie https://www.slavia.cz/article/20979-Informace-a-listky-pro-fanousky-do-Liberce

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem