30. 03. 2024

Do Plzně vlakem - vstupenky pro členy Fanklubu v prodeji od neděle! VYPRODÁNO!

Ve 28. kole bude hrát Slavia v Plzni. Zápas se hraje v neděli 14. dubna od 18:00. Na zápas pojedeme společně vlakem a pro členy Fanklubu jsme obdrželi omezené množství vstupenek. Bližší informace ke vstupenkám jakož i vlakové dopravě najdete v článku.

 

  • Pro přihlášení na výjezd/nákup vstupenky, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  • Pokud již máte uživatelský profil z minulosti (už jste jel/a na výjezd nebo nakupoval/a v eshopu), nevytvářejte nový, ale přihlaste se do již existujícího profilu.
  • Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  • Na jeden uživatelský profil lze zakoupit pouze jeden výjezd/vstupenku, tj. pro každý nákup výjezdu/vstupenky musíte použít profil přihlašované/kupující osoby.

 

Doprava na zápas

Do Plzně vyrážíme společně vlakem ČD! Stadion je kousek od nádraží, pohodlně dojedeme vlakem a na stadion se přesuneme společně pochodem.

Odjezd z Hlavního nádraží v Praze ve 14:23 (IC Západní expres), příjezd do Plzně v 15:58 hodin.

Zpět po zápase z Plzně ve 20:21 hod. (R 779 Berounka), příjezd do Prahy Hlavní nádraží 21:52 hodin.

 

Vstupenka na zápas

Cena vstupenky činí 400 Kč. Vstupenky jsou určeny pouze pro členy Fanklubu, a to v počtu jeden lístek na osobu (1 člen = 1 vstupenka). Pokud se nevyprodají, bude možnost koupě i pro nečleny.

Objednávka a platba probíhá online přes WEBPři platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Nebo je možné zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu.

Otevírací doba sekretariátu

  • úterý 2.4. 18-20 hod.

Vstupenka je elektronická, tzn. po zaplacení bude v týdnu od 1. 4. 2024 zaslána e-mailem (na kontaktní e-mail z objednávky/uživatelského profilu).

Prodej vstupenek bude spuštěn v neděli 31. 3. 2024 od 12:00 hodin!

 

Souhrnné informace k zápasu najdete zde: Informace pro fanoušky do Plzně

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupující s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy