13. 05. 2024

Navrhni členskou kartičku Fanklubu a vyhraj dres Slavie!

Po roční pauze opět vyhlašujeme grafickou soutěž o podobu členské kartičky Fanklubu na novou sezonu 2024/2025. Autor vítězného návrhu, stejně jako v minulosti, získá nejkrásnější fotbalový dres - slávistický!

Jelikož soutěž probíhá pravidelně již několik let, dorazila již četná řádka zajímavých a velmi originálních návrhů, ale bohužel také se často opakovaly motivy, kdy na pozadí je použit stadion Eden, slavící fanoušci či hráči Slavie. Myslíme si, že mezi slávisty je plno šikovných grafiků, kteří zvládnou daleko více, než jen ke známému pozadí přidat text.

Proto není v grafickém návrhu povoleno použít motiv stadionu (jakéhokoli konkrétního i fiktivního) včetně pohledu na fanoušky, či hráče Slavie, ze kterého by se daly identifikovat jednotlivé osoby. Použití takové fotografie, není povoleno ani za předpokladu, že bude znemožněna identifikace jednotlivých osob (rozmazání apod.).

Věříme, že i přes toto omezení, či právě díky němu, budou zaslané návrhy daleko pestřejší a originálnější.

Zaslaný motiv by měl reprezentovat držitele (člena), Fanklub i samotnou Slavii. Proto si vyhrazujeme právo, do soutěže nezařadit návrhy, které jdou proti dobrým mravům a historii našeho klubu, vyjádření protizákonná, politická apod.

 

Kartičky jsou od sezony 2019/20 plastové (velikosti platební karty) a je tak nutno striktně dodržet podmínky, jakým způsobem zpracovat grafické návrhy (tj. použít grafický program) a v jaké podobě je nutno návrhy poslat (tj. zaslané formáty/rozměry). Taktéž je třeba myslet i na autorská a osobnostní práva používaných podkladů (obrázků apod.), tak aby nedošlo k jejich porušení. Viz podrobné podmínky a pravidla soutěže.

Těšíme se na vaše návrhy a přejeme vám hodně štěstí, nápadů a originality při jejich tvorbě.

Váš Fanklub

 

Podrobné informace o soutěži včetně termínů najdete na stránce karta.slavista.cz

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem