19. 04. 2024

Vstupenky do Hradce i pro nečleny - pouze v balíčku s vlakem! - VYPRODÁNO!!

Slavii čeká v neděli 28. 4. 2024 od 15:00 hodin poslední venkovní zápas základní části Fortuna ligy proti Hradci Králové. Na zápas vyráží všechny slávistické organizace, tj. Fanklub, Odbor přátel a Tribuna Sever společně z Edenu speciálním slávistickým vlakem. Vstupenky na zápas včetně jízdenky na vlak budou k dispozici pro členy i nečleny Fanklubu od neděle před zápasem s Olomoucí.

Doprava

Cena výjezdu činí 800,- Kč. V ceně výjezdu je vstupenka na zápas.

Přihlášení probíhá pouze osobně v sekretariátu Fanklubu a platba je možná pouze v hotovosti! (kontakt)

Otevírací doba sekretariátu

  • neděle 21.4. 13:15-13:45hod. (před zápasem s Olomoucí)
  • pondělí 22.4. 19-20 hod.
  • úterý 23.4. 17-19 hod.

Odjezd vlaku v neděli 28.4.2024 cca v 11 hodin ze zastávky Praha Eden. Přesný čas odjezdu vlaku, resp. čas srazu, bude upřesněn později, sledujte web Fanklubu nebo Slavie. V Hradci se půjde společným pochodem na stadion a po zápase opět zpět na nádraží a vlak pojede opět zpět do zastávky Praha Eden.

 

Vstupenka na zápas

Vstupenka je v ceně výjezdu. Vstupenku není možné koupit samostatně, je nutné koupit vždy v balíčku včetně dopravy!

Rezervace či online objednávka není možná, prodej probíhá systémem „kdo dřív přijde“. Vstupenek je velmi málo! Pro příp. domluvu pište e-mail!

 

Podrobnosti k zápasu na webu Slavie: Informace pro fanoušky do Hradce Králové

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupující s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem