16. 07. 2020

Nastupovat, vyrážíme!

Slávisté, vítejte na nových stránkách Fanklubu, které jsme pro Vás připravili i jako dárek k 20. mistrovskému titulu Slavie. Bohužel spuštění stránek se nám díky pandemii trochu protáhlo, ale věříme, že nám drobné zpoždění prominete a budete s novým webem spokojeni.

Kromě vizuální stránky, která je patrná na první pohled přináší nový web i řadu další novinek, z nichž nejpodstatnější je implementace členské evidence přímo do stránek webu. Každý člen Fanklubu si tak může prohlížet a editovat svůj profil a současně přímo ve svém profilu provést úhradu členského příspěvku, kterou bude možné provést online platební kartou. Na potvrzení členství tak již nebude nutné čekat, než pracovník sekretariátu zpracuje Vaši přihlášku a zaeviduje platbu, ale registrace i s platbou členství by měla být vyřízena do 48 hodin. Podrobný postup přihlášení a placení najdete na stránce „Jak se stát členem“.

V rámci importu členských účtů na web obdrží všichni uživatelé, u kterých evidujeme email, pokyny jak se na svůj účet přihlásit a jak jej aktivovat. Pakliže Vám informační email nepřišel, použijte jako login své členské číslo (ID) a jako heslo kombinaci FK+příjmení bez diakritiky. Ve svém profilu si pak email můžete doplnit.

Pokud však budete chtít přihlásit, či zaplatit členství pro více osob najednou, a nechcete registrovat a platit každou osobu samotně, napište email na sekretariat@slavista.cz a s pracovníkem sekretariátu domluvíte individuální postup, např. Vám bude přidělen VS platby. Další podrobnosti hromadné registrace a platby najdete najdete na stránce „Jak se stát členem“. Prosíme, neposílejte ale hromadnou platbu bez předchozí domluvy.

Jak již jsme zmínili v úvodu, do tvorby stránek nám vstoupila pandemie, díky tomu také ještě nejsou všechny funkce webu zprovozněny a budeme je doplňovat postupně. Například přihlášení na výjezdy, které bude také probíhat online vč. platby. Prosíme tedy o trpělivost, pokud Vám něco nepůjde, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Uvítáme, pokud nám také napíšete náměty a připomínky co by se dalo na webu změnit, zlepšit, doplnit.

Děkujeme a teď již plnou parou vzhůru do slávistické sezóny Fanklubu 2020/21!

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem