16. 07. 2020

Nastupovat, vyrážíme!

Slávisté, vítejte na nových stránkách Fanklubu, které jsme pro vás připravili i jako dárek k 20. mistrovskému titulu Slavie. Spuštění stránek se nám kvůli pandemii bohužel trochu protáhlo, ale věříme, že nám drobné zpoždění prominete a budete s novým webem spokojeni.

Kromě vizuální stránky, která je patrná na první pohled, přináší nový web i řadu další novinek, z nichž nejpodstatnější je implementace členské evidence přímo do stránek webu. Každý člen Fanklubu si tak může prohlížet a editovat svůj profil a současně skrze něj uhradit členský příspěvek, což bude možné provést online platební kartou. Na potvrzení členství tak již nebude nutné čekat, než pracovník sekretariátu zpracuje přihlášku a zaeviduje platbu. Registrace i s platbou členství by měla být vyřízena do 48 hodin. Podrobný postup přihlášení a placení najdete na stránce „Jak se stát členem“.

V rámci importu členských účtů na nový web obdrží všichni uživatelé, u kterých evidujeme e-mail, pokyny pro nové pihlášení a aktivovaci. Jestli vám informační e-mail nepřišel, použijte jako login své členské číslo (ID) a jako heslo kombinaci FK+příjmení bez diakritiky. Ve vašem profilu si pak e-mail můžete doplnit.

Pokud budete chtít přihlásit či zaplatit členství pro více osob najednou a nechcete registrovat a platit každou osobu samotně, kontaktujte nás na adrese sekretariat@slavista.cz. S pracovníkem sekretariátu následně domluvíte individuální postup, např. vám bude přidělen VS platby. Další podrobnosti hromadné registrace a platby najdete najdete na stránce „Jak se stát členem“. Prosíme, neposílejte hromadnou platbu bez předchozí domluvy.

Jak již jsme zmínili v úvodu, do tvorby stránek nám vstoupila pandemie. Kvůli tomu také ještě nejsou všechny funkce webu zprovozněny a budeme je doplňovat postupně. Například přihlášení na výjezdy, které bude také probíhat online včetně platby. Prosíme tedy o trpělivost. Pokud vám něco nepůjde, napište nám, rádi pomůžeme. Uvítáme, pokud nám také napíšete náměty a připomínky, co by se dalo na webu změnit, zlepšit, doplnit.

Děkujeme a teď již plnou parou vzhůru do slávistické sezóny Fanklubu 2020/21!

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem