16. 08. 2020

Jak získat slevový kód Ticketportalu

Slavia spustila 12. srpna 2020 online prodej permanentních vstupenek na sezonu 2020/21. Online nákup permanentní vstupenky lze provést na stránkách Ticketportalu a pro její koupi je nutné použít slevový kód, který najdou členové Fanklubu po přihlášení na Portálu Slavie a jsou platné pouze pro příslušnou sezonu.

Kód obdrží automaticky každý člen Fanklubu, který se na portál zaregistruje, resp. přihlásí a má platné členství v sezóně 2020/21. Po připojení bude ověřena jeho identita a platnost členství, a pokud bude vše v pořádku, zobrazí se u osobních údajů i slevový kód k nákupu lístku přes www.ticketportal.cz. Postup získání kódu je tedy stejný, jako tomu bylo v loňské sezóně. 

Pokud jste se na Portál Slavia registrovali již v sezoně 2019/20, nemusíte se letos znovu registrovat, stačí se pouze opětovně přihlásit do svého účtu https://portal.odborpratel.cz/login.

V opačném případě se musíte nejprve registrovat https://portal.odborpratel.cz/register. Při registraci nejprve v horní části zvolit „Fanklub“ a poté správně zadat přihlašovací údaje. Zejména pak datum narození ve formátu RRMMDD a členské číslo. Pokud jste se narodili 2.11.1892, bez ohledu na pohlaví zadáte 921102, tzn. ženy nepřipočítávají žádnou "5"!

POZOR! Pro úspěšné používání portálu členy Fanklubu je ale nutné do portálu importovat osobní data členů (jméno, příjmení, datum narození a členské číslo). Členská data jsou do portálu zasílána cca 1x za 24-48 hodin.
V případě, že s importem vašich dat do portálu nesouhlasíte, napište nám na adresu sekretariat@slavista.cz e-mail a do předmětu napište, NESOUHLASÍM S IMPORTEM DO PORTÁLU. Vaše data nebudou do portálu předána, současně ale upozorňujeme, že pak nebude možné z portálu vygenerovat slevový kód Ticketportalu.

V nejbližších dnech budeme jednat s provozovatelem Portalu Slavia o efektivnějším způsobu předávání dat, jakož i o možnosti získání slevového kódu pro nákup na eshopu fanshopu Slavie.

 

Podrobné informace k prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2020/21 včetně cen najdete na webu Slavie https://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Informace-k-prodeji-permanentnich-vstupenek-na-sezonu-2020-21-17695

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem