28. 03. 2022

Jak získat slevový kód Ticketportalu

Na základě četných dotazů členů Fanklubu opětovně uvádíme postup, jak získat kód Ticketportalu, který je nutný nejen pro koupi jednotlivé vstupenky, aktuálně na derby či Linz, ale i permanentky Slavie.

Kód Ticketportalu není členské číslo Fanklubu, kód si musí každý člen vygenerovat prostřednictvím Portálu přátel Slavia a jeho platnost je vždy jen na jednu, aktuálně probíhající sezonu, tj. od 1.7. do 30.6.!

 

Kód TP obdrží automaticky každý člen Fanklubu, který se na portál zaregistruje, resp. přihlásí a má platné členství v probíhající sezoně. Po připojení bude ověřena jeho identita a platnost členství, a pokud bude vše v pořádku, zobrazí se u osobních údajů i slevový kód k nákupu lístku přes www.ticketportal.cz.

Pokud jste se na Portál Slavia registrovali již v předchozích sezonách, nemusíte se znovu registrovat, stačí se pouze opětovně přihlásit do svého účtu https://portal.odborpratel.cz/login.

V opačném případě se musíte nejprve registrovat https://portal.odborpratel.cz/register. Při registraci nejprve v horní části zvolit „Fanklub“ a poté správně zadat přihlašovací údaje. Zejména pak datum narození ve formátu RRMMDD a členské číslo. Pokud jste se narodili 2.11.1892, bez ohledu na pohlaví zadáte 921102, tzn. ženy nepřipočítávají žádnou "5"!

POZOR! Pro úspěšné používání portálu členy Fanklubu je ale nutné do portálu importovat osobní data členů (jméno, příjmení, datum narození a členské číslo). ). V závislosti na počtu nových členů jsou členská data posílána do portálu cca každý druhý den či jednou týdně.
V případě, že s importem vašich dat do portálu nesouhlasíte, napište nám na adresu sekretariat@slavista.cz e-mail a do předmětu napište, NESOUHLASÍM S IMPORTEM DO PORTÁLU. Vaše data nebudou do portálu předána, současně ale upozorňujeme, že pak nebude možné z portálu vygenerovat slevový kód Ticketportalu.

 

Stručný postup jak získat kód Ticketportálu:

  1. Přihlásit se do Fanklubu a zaplatit členský příspěvek (https://slavista.cz/s18-jak-se-stat-clenem).
    Platnost členství lze ověřit ve svém uživatelském profilu. Aktivní členství se zobrazí po spárování přijaté platby a registračních údajů, přičemž aktualizace, resp. párování plateb probíhá každých 24 hodin.
  2. Následně je nutné počkat, až se osobní data členů implementují na Portál přátel Slavia.
    V závislosti na počtu nových členů jsou členská data posílána do portálu cca každý druhý den či jednou týdně.
  3. Po nahrání dat na Portál přátel Slavia je nutné se na portál přihlásit (do již dříve vytvořeného profilu, nebo se nově registrovat). Po přihlášení dojde k ověření identity přihlašované osoby a členství ve Fanklubu a pokud bude vše v pořádku, zobrazí se u osobních údajů i slevový kód Ticketportal.

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem