21. 03. 2021

Sekretariát Fanklubu nově v Hotelu Slavia     

Jak jsme již dříve informovali, sekretariát Fanklubu se přestěhoval do nových prostor – budovy bývalého hotelu Slavie.

Důvody stěhování jsou v zásadě dvojí. Jednak sportovní růst Slavie jde ruku v ruce s růstem administrativním. Druhý, avšak podstatnější důvod stěhování, je bezpečnostně-organizační. Vzhledem ke stále probíhající epidemii nemoci Covid 19 panují v administrativní budově stadionu Slavie přísná hygienicko-bezpečnostní opatření, která neumožňují provoz sekretariátu. Ani do budoucna Slavia nepočítá s jejich zásadním uvolněním, zejména pak v časech zápasů, tzn. ani do budoucna by nebylo možné mít otevřený sekretariát před zápasy Slavie. Naopak nové prostory nám opětovně umožní otevřít v době před domácími zápasy Slavie a i běžnou otevírací dobu nebude nutné přizpůsobovat provozu Slavie.

Věříme, že i když již nejsme přímo na stadionu Slavie, jsme stále v jeho těsné blízkosti a cestu k nám opět najdete.

Těšíme se na Vás, Váš Fanklub

 

Vzhledem k vládním nařízením je však sekretariát i nadále uzavřen a veškerou komunikaci je tak možné vyřizovat pouze elektronicky prostřednictvím emailu sekretariat@slavista.cz.

 

Sekretariát Fanklubu se nově nachází v budově bývalého Hotelu Slavia, 2. patro, č. dveří 229. Vstup do objektu je bočním vchodem naproti hřišti s umělou trávou. 

Adresa sídla sekretariátu: 
Vladivostocká 1530/12
100 00 Praha 10 - Vršovice

 
Boční vstup do objektu bývalého hotelu Slavia. Naproti hřišti s umělou trávou. Za recepcí doleva.

 
Po schodech nahoru do 2. patra. V druhém patře do prava.
Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem