24. 04. 2021

Navrhněte členskou kartičku Fanklubu na sezonu 2021/2022

Dnešním dnem spouštíme již tradiční soutěž o vizuál členské kartičky Fanklubu pro nadcházející sezonu 2021/2022. Pro vítěze celé soutěže, kterého určí v hlasování sami fanoušci, je připraven slávistický dres. Zkrátka nepřijdou ani ostatní finalisté, které potěšíme drobnými suvenýry.

Soutěž pořádáme již od sezony 2009/10 a každým rokem dorazí mnoho zajímavých a originálních nápadů. Bohužel ale, také se velmi často opakují motivy, kdy na pozadí je použit stadion, slavící fanoušci či hráči Slavie. Myslíme si, že mezi slávisty je plno šikovných grafiků, kteří zvládnou daleko více, než jen ke známému pozadí přidat text. Proto jsme se rozhodli, že pro soutěžní ročník 2021/22, není v grafickém návrhu povoleno použít motiv stadionu (jakéhokoli konkrétního i fiktivního) včetně pohledu na fanoušky, či hráče Slavie, ze kterého by se daly identifikovat jednotlivé osoby. Použití takové fotografie, není povoleno ani za předpokladu, že bude znemožněna identifikace jednotlivých osob (rozmazání apod.). Věříme, že i přes toto omezení, či právě díky němu, dorazí nespočet krásných návrhů.

Nezapomeňte, že kartičky jsou již od loňska plastové (jako platební karta) a je tak nutno striktně dodržet podmínky, jakým způsobem zpracovat grafické návrhy (tj. použít grafický program) a v jaké podobě je nutno návrhy poslat (tj. zaslané formáty).

Mějte také prosím na paměti, že motiv by měl reprezentovat držitele (člena), Fanklub i samotnou Slavii. Proto, ze soutěže budou taktéž vyloučeny všechny návrhy, které jdou proti dobrým mravům a historii našeho klubu, vyjádření protizákonná, politická apod. Potřeba je myslet i na autorská a osobnostní práva používaných podkladů (obrázků apod.), tak aby nedošlo k jejich porušení. Viz podrobné podmínky a pravidla soutěže.

Těšíme se na vaše návrhy a přejeme vám hodně štěstí, nápadů a originality při jejich tvorbě.

Váš Fanklub

Podrobné informace o soutěži včetně termínů najdete na stránce karta.slavista.cz

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem