22. 05. 2021

Valná hromada Fanklubu - pozvánka

Vzhledem k pandemii koronaviru SARS-CoV-2 a souvisejícím opatřením, která nám znemožňují uspořádat běžnou fyzickou podobu zasedání Valné hromady v přijatelné podobě, rozhodl po dlouhém vyčkávání Výkonný výbor Fanklubu, že Valná hromada proběhne elektronicky pomocí hlasování na webu Fanklubu.

Hlasování bude probíhat na webu Fanklubu na internetové adrese https://slavista.cz/s25-valna-hromada-fk-sks-29-5-2021 dne 29. 5. 2021.

Stránka je přístupná pouze pro členy Fanklubu s platným členstvím na sezonu 2020/21 po přihlášení do uživatelského profilu. Pokud jste si vaše přihlašovací údaje neměnili, zůstávají stejné od spuštění tohoto webu, tj.  jako login použijte své členské číslo (ID) a jako heslo kombinaci FK+příjmení bez diakritiky (např. login 1234 a heslo FKsvoboda). 

Každý člen Fanklubu bude mít v době od 8:00 do 28:00 uvedeného dne na webové stránkce podklady pro hlasování, návrh usnesení a hlasovací arch. Ve 20:00 dojde k uzavření možnosti hlasování a výbor Fanklubu, respektive volební, mandátová a návrhová komise mají povinnost do 48 hodin od ukončení hlasování zveřejnit výsledky na webu www.slavista.cz

 

Odkaz na stránku Valné hromady najde také každý člen přímo ve svém uživatelském profilu.

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem